Hokey Milli Takım Hazırlık Kampı Malatya'da Yapılacak

05 – 08 Temmuz 2012 tarihleri arasında Fransa’nın Chatenay kentinde yapılacak olan Erkekler 16 Yaş Altı Açık Alan Avrupa Championship III müsabakalarının Milli Takım Hazırlık Kampı İlimizde yapılacak...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Hokey Milli Takım Hazırlık Kampı Malatya'da Yapılacak
banner83
 Türkiye Hokey Federasyonu’nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan, 05 – 08 Temmuz 2012 tarihleri arasında Fransa’nın Chatenay kentinde yapılacak olan Erkekler 16 Yaş Altı Açık Alan Avrupa Championship III müsabakalarının Milli Takım Hazırlık Kampı İlimizde yapılması nedeniyle Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Ahmet YÜCEL Hokey Milli Takım kampını ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Tesisler Şube Müdürü Ahmet YÜCEL Milli Takım Antrenörü Savaş YILMAZ’dan bilgiler alarak sporcuları tebrik edip Fransa’da yapılacak olan Açık Alan Avrupa Hokey Şampiyonasında başarılar diledi. 22 Haziran – 02 Temmuz 2012 tarihleri arasında İlimizde düzenlenecek Milli Takım hazırlık kampına ve Fransa’nın Chatenay kentinde yapılacak olan Erkekler 16 Yaş Altı Açık Alan Avrupa Championship III müsabakalarına ilimizden Savaş YILMAZ Milli Takım Antrenörü, İsmail TAN, Musab ÇAĞIN ve Öner KATİ ise sporcu olarak davet edildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI; ‘’Bahis konusu Milli Takım kampının İlimize verilmesinden dolayı Hokey Federasyon Başkanı Sayın Sadık KARAKAN’a teşekkür ediyor, kampa katılan tüm sporculara ve antrenörlerimize başarılar diliyorum. Kamp süresince İl Müdürlüğü olarak her türlü sorunlarını çözmek amacı ile yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim’’ dedi.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv