Darende, Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivaline Hazırlanıyor

Her Yıl Geleneksel Olarak düzenlenen ve bu yılda 59. Su düzenlenecek olan Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali 24 Ağustosta başlayacak.

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Darende, Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivaline Hazırlanıyor
 Her Yıl Geleneksel Olarak düzenlenen ve bu yılda 59. Su düzenlenecek olan Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali bu yıl 24-25-26 Ağustos tarihlerinde yapılacak. 3 gün sürecek festivalde, Trap atışları, Kemal Özkan Sünnet Şöleni, Yöresel Yemek ve diğer Yarışmalar, Konserler ve güreşler tertip edilecek.

Darende Belediye Başkanı İsa Özkan yaptığı açıklamada “ Birlik ve beraberliğimize vesile olan ilçemiz adına yapılan bu güzel etkinliğimizde tüm hemşeri ve misafirlerimizi Darende’mizde görmekten onur duyacağız, Ramazan bayramının ardından 24-25-26 Ağustos tarihlerinde düzenleyeceğimiz festivalimizde tüm Darendeliler ev sahibidir. Ev sahibi olarak eş dost ve misafirleri ile birlikte tüm Darendelilerin festivalimize katılımlarını diliyoruz” dedi. Festival kapsamında düzenlenecek etkinliklere program açısından katkıda bulunmak isteyenler belediyemiz ile irtibata geçebilirler denildi. Tlf: 0422 615 10 39
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv