Büyükşehir’den Spora ve Sporcuya Destek

Büyükşehir’in desteğiyle Balkan MMA Şampiyonasına katılan Milli Sporcu Abdulhakim Bölükbaşı, +120 Kiloda 1'inci oldu.

25 Mayıs 2017 Perşembe 16:00
Büyükşehir’den Spora ve Sporcuya Destek
Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından spor kulüplerine ve sporculara büyük destek veriliyor. Verilen desteklerle sporcular yurt içi ve dışında önemli karşılaşmalara katılıyor. Büyükşehir’in desteğiyle Balkan MMA Şampiyonasına katılan Milli Sporcu Abdulhakim Bölükbaşı, +120 Kiloda 1'inci oldu.
Balkan MMA Şampiyonası, geçtiğimiz hafta Bulgaristan'ın VelikoTarnova şehrinde yapıldı. Şampiyonaya Ülkemizi temsilen JuJitsu ve Brezilya JiuJitsu Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda Balkan MMA Federasyonu Asbaşkanı Orhan Özaktı'nın başkanlığında Milli Takım Antrenörleri Alper Sezai Haspolat, Metin Kılıç ve 8 erkek 1 bayan sporcu ile 3 yönetici olmak üzere toplam 15 kişi katıldı. Şampiyona sonucunda Türkiye’den RukiyeRümeysa Kale BAYANLAR 55 KG 1'inci, Taha Sucu ERKEKLER 56.5 KG 2'nci, İbrahim Nazli ERKEKLER 61 KG 3'üncü, Ahmet Turan Ulaş ERKEKLER 70 KG 2'nci, RejepbayAkramov ERKEKLER 93 KG 3'üncü, Hasan Aslan ERKEKLER 93 KG 3'üncü ve Abdülhakim Bölükbaşı ERKEKLER +120 KG 1'inci oldu. Milli Sporcular takım halinde ise Balkan 3'üncülüğünü elde ettiler.
Başkan Çakır’a teşekkür
JuJitsubranşında Milli Sporcu Abdulhakim Bölükbaşı, desteklerinden dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve ilgililere teşekkür ettiğini belirtti. Bölükbaşı, ayrıca 02-04 Haziran 2017 tarihleri arasında Bosna-Hersek’in Banja Luka şehrinde yapılacak JuJitsu Avrupa Şampiyonası ve 15-18 Haziran tarihleri arasında Hırvatistan’ın Zagreb şehrinde yapılacak Veteranlar Avrupa Şampiyonası da katılacağını kaydetti.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv