Antalya'da yeni futbol sezonu öncesi güvenlik kurulu yapıldı

Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında yapıldı. İl Spor Güvenlik Kurulu, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında...

02 Ağustos 2013 Cuma 17:07
Antalya'da yeni futbol sezonu öncesi güvenlik kurulu yapıldı
Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında yapıldı. İl Spor Güvenlik Kurulu, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında gerçekleşen 2013–2014 sezonu İl Spor Güvenlik Kurulu'na Vali Yardımcısı Fuat Ergün, merkez ilçe kaymakamları, Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Aykut Tanrıverdi, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, ilgili kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.

Toplantıda Medical Park Antalyaspor'un bu sezon maçlarını oynayacağı Akdeniz Üniversitesi Stadyumu'nda alınacak güvenlik önlemleri ile ilgili emniyet ve gençlik il müdürlüğü sunumlarıyla anlatıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığınca Türkiye’nin genelinde uygulanmaya yönelik alınan kararlar hakkında katılımcılar bilgilendirildi.

Vali Öztürk, toplantıda yaptığı konuşmada, 2013 – 2014 sezonunun önceki yıllara göre daha güvenli daha huzurlu geçmesi temennisinde bulundu. 17 Ağustos 2013 yılında başlayacak olan yeni sezonda Antalya'da önemli bir problem beklenmediği yine de her türlü ihtimale göre tedbirlerin alınacağı açıklandı.

Vali Öztürk, "Bizim işimiz sezonun güvenli ve huzurlu bir şekilde sürmesini sağlamaktır. Antalyaspor'umuza yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv