Ampute takımı dostluk maçı...

Malatya Ayyıldız Ampute takımı ile Malatya Belediye Meclis Üyeleri arasında dostluk maçı oynandı...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
Ampute takımı dostluk maçı...
banner83
TÜM RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 20. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Uluslararası Kayısı Festivali kapsamında, Malatya Ayyıldız Ampute takımı ile Malatya Belediye Meclis Üyeleri arasında dostluk maçı oynandı. Mutlu Dalbudak’ın yönettiği karşılaşma 3-3 berabere sonuçlandı.

Karşılaşmayı Eski Bakanlardan Galip Demirel, AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Bulut, Basketbol Malatya İl Temsilcisi Nail Değirmenci ve çok sayıda davetli izledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, “Spor’daki bu tür etkinlikler, engelli kardeşlerimizin hayata asılma, hayatla mücadele azmi ve gayretini artırıyor. Bu tür etkinlikler onları mutlu ediyor. Toplumumuzun yüzde 10’nu engellilerimiz teşkil ediyor ve belediyelerin görevleri arasında engellilerimizin hem ihtiyaçlarının karşılanması hem de sosyal faaliyetlerinin artırılması noktasında da önemli görevler düşüyor. Gerek dönemimizde gerekse de bugün AK Parti belediyecilik anlayışıyla yapılan bu hizmetler fevkalade büyük anlam taşımaktadır” dedi.

Malatya Belediyesi Meclis Üyeleri Takımında oynayan Belediye Başkan Yardımcısı Selim Pilten, bu tür organizasyonların kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Çok güzel bir karşılaşma oldu. Ben kendi adıma ve takım arkadaşlarım adına çok büyük keyif aldım. İnşallah bu tür etkinliklerin devam gelecek” ifadelerini kullandı.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı ise, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında güzel bir müsabaka oynadıklarını ifade ederek, “Karşılaşmayı dostluk kazandı. Güzel bir etkinlik oldu. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Kayısı Festivali etkinlikleri kapsamında yapmış olduğumuz futbol karşılaşması güzel bir şekilde sonuçlandı. Tabi festivalimizin eğlence kısmını şehitlerimizin olması nedeniyle iptal etmiştik. Bu anlamda sosyal ve kültürel etkinliklerimiz devam ediyor. Ampute Süper Lige çıkan Ayyıldız Ampute takımımıza Süper Ligde başarılar diliyorum” dedi.

Müsabakanın ardından 2 takıma kupa ve madalyaları takdim edildi.

FOTO GALERİ
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv