Tepehan Ve Arguçay’a İçmesuyu Hattı İnşa Ediliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü Pütürge İlçesi Tepehan ve Arguçay Mahallelerinde 8.000 metrelik içmesuyu hattı inşa ediyor.

10 Nisan 2018 Salı 12:27
Tepehan Ve Arguçay’a İçmesuyu Hattı İnşa Ediliyor
Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü Pütürge İlçesi Tepehan ve Arguçay Mahallelerinde 8.000 metrelik içmesuyu hattı inşa ediyor.

Tepehan Muhtarı Ekrem Şenatlı: “Çalışmalarla Mahallemiz Rahatlayacak”
Tepehan Muhtarı Ekrem Şenatlı: “Tepehan ve Arguçay Mahallemizin suyu çok yetersizdi. Şu anda 8.000 metrelik içmesuyu şebeke hattı yapılıyor. Bunun yanı sıra 2 adet su deposu yapılacak. Bu çalışmalar yapıldığı takdirde Arguçay rahatlayacak. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a ve Genel Müdürümüz Doç. Dr. Özgür Özdemir’e teşekkür ediyoruz.” dedi.

Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Arazinin Çerin Şartlarına Rağmen Çalışıyoruz”
Malatya’nın altyapısını güçlendirmek, modern bir yapı oluşturmak için çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü, şehrin en ücra noktalarına ulaşarak çalışmalarına devam ediyor. Kuruldukları günden itibaren hedeflerinin sağlam altyapı inşa etmek olduğunu belirten Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Şehrimizin merkez ve 11ilçesinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ulaşamadığımız ilçe, mahalle, mezra kalmaması için titiz çalışmalar yapıyoruz. Pütürge ilçemizin merkezinde ki altyapı çalışmalarımızı tamamlamıştık. Pütürge genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız kapsamında Tepehan ve Arguçay Mahallelerinde 8.000 metrelik içmesuyu hattı inşa ediyoruz. Çalışmalarımızla mahallelerimiz için 2 adet su deposu inşa edeceğiz.Arguçay mahallemizin arazi şartları çok çetin. Bu zorlu şartlara rağmen ekip arkadaşlarımız dağ, tepe ayrımı yapmaksızın,Arguçay’a temiz içmesuyu ulaştırmak için çalışmalar gerçekleştiriyor. Malatya genelinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv