Pütürge Taşmış’a 4 Bin Metre Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü Pütürge İlçesi Taşmış Mahallesi Kerer Sokak’ta 4 bin metre uzunluğundaki kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarına devam ediyor.

28 Şubat 2019 Perşembe 13:38
Pütürge Taşmış’a 4 Bin Metre Kanalizasyon Hattı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Pütürge İlçesi Taşmış Mahallesi Kerer Sokak’ta 4 bin metre uzunluğundaki kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Malatya merkez ve diğer ilçeler olmak üzere toplam 13 ilçede faaliyet gösteren MASKİ Genel Müdürlüğü çalışmalarına devam ediyor. Malatya genelinde altyapı ile ilgili ihtiyaçları karşılamak ve sorunları ortadan kaldırmak için özverili çalışmalar gerçekleştiriyor.

Taşmış Mahallesi Muhtarı Müslüm Endes: “ Çalışmalardan Çok Memnunuz”
Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini ifade eden Taşmış Mahallesi Muhtarı Müslüm Endes:“MASKİ Genel Müdürlüğü Taşmış Mahallemiz Kerer Sokak’ta 4 bin metre uzunluğunda kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor. 30 yıl önce mahallemize kendi imkânlarımızla kanalizasyon hattı yapmıştık. Ancak sorunlar çıkıyordu. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan bu çalışmalarla sorunlar ortadan kalkıyor. Önümüzdeki günlerde de Büyükşehir Belediyemiz tarafından çevre düzenlenmesi yapılacak. Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. “dedi.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv