Türkiye, terörün belini kırdı

Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Duruldu, Fatih, Kuyulu, Görgü, Gözene Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

11 Haziran 2018 Pazartesi 17:13
Türkiye, terörün belini kırdı
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Türkiye'yi tehdit eden terör neredeyse Türkiye oraya müdahale edecek güce geldi. Bu güce de sizin verdiğiniz destekle geldi" dedi.
Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Duruldu, Fatih, Kuyulu, Görgü, Gözene Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Çakır, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin 16 yılda her alanda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığını ifade etti.
Yatırımların devam etmesi için Türkiye'nin bölgede güçlü olması gerektiğine dikkat çeken Çakır, "Türkiye'nin elinin güçlü olması lazım. Türkiye şuanda yedi düvele karşı mücadele ediyor. Türkiye üzerinde hem ekonomik saldırı, baskı hem de terör aracılığıyla Türkiye sıkıştırılmak isteniyor. Masa başında terör pazarlık konusunda pazarlık yapılmak isteniyor. Bu hem iç hem dış terörist oluyor. Netice itibariyle Türkiye, terörün belini bugüne kadar hiç olmadığı kadar kırdı. Artık son noktasına getirdi. İçeride artık biz teröristi 'Gelsin eylem yapsın peşine düşelim' diye beklemiyoruz. Türkiye'yi tehdit eden terör neredeyse Türkiye oraya müdahale edecek güce geldi. Bu güce de sizin verdiğiniz destekle geldi" dedi.
Çakır, Türkiye'nin terörle mücadele ederken, yatırımlarına da devam ettiğini belirterek, "FETÖ'süyle, PKK'sıyla, DHKP-C gibi ne kadar marjinal sol örgütler varsa bunlarla mücadele ediyoruz. YPG ve PYD'yi bölgemizde bize karşı kullanılan bir yapı olarak ortaya çıkarttılar. Aslında bölgemizde sınırları yeniden çiziyorlar ama Türkiye buna müsaade etmiyor. Türkiye kendi orta ve uzun vadeli geleceğini düşünerek kendi siyasetini kendi savunuyor" şeklinde konuştu.

"Hedeflerimize emin adımlarla koşacağız"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize koşacağız" dedi.
Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Tanışık, Pelitli, Alhanuşağı, Kamıştaş, Düzyol, Erenli Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Kahtalı, ziyaretinde 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, Türkiye'nin bir yol ayrımına gireceğini ifade etti.
24 Haziran'da bir makas değişikliği olacağını dile getiren Kahtalı, "Parlamenter Sistem'den Devlet Başkanlığı'na geçen bir sistemin sandıkta halkımızın oyuna sunacağız. Allah nasip ederse hem güçlü bir meclisle, yüksek bir milletvekili sayısıyla hem de cumhurbaşkanımızı bu ülkeye devlet başkanı yaparak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize koşmuş olacağız" dedi.
Kahtalı, AK Parti hükümetleri döneminde 16 yılda Türkiye'ye büyük hizmetlerin yapıldığını kaydederek, şunları söyledi: "Ülkemizde 16 yılda, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yatırımların kat be kat fazlasını yaptık. Bunun en iyi şahitleri de milletimiz. Milletimizin memnuniyeti olmasa 12 seçimde bizi iktidar etmezdi. Bu 13'üncü seçimimiz. İnşallah 24 Haziran'da ülkemiz yeni bir tarih yazacağız. Cumhurbaşkanımızın elini mecliste de güçlü tutacağız."
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv