Şehrimizi Ortak Akılla Yöneteceğiz

31 Mart yerel seçimler öncesi, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

08 Şubat 2019 Cuma 13:17
Şehrimizi Ortak Akılla Yöneteceğiz
31 Mart yerel seçimler öncesi, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında, Malatya Toplum Gönüllüleri Dernek Başkanı Mehmet Emin Kurtuluş ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulunan Gökçe,” Şehrimizi ortak akılla yöneteceğiz…” dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren, Malatya Toplum Gönüllüleri Derneği Başkanı Mehmet Emin Kurtuluş, CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe’ye başarılar diledi.Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe burada yaptığı konuşmada şunları söyledi : “ Malatya’mızda 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili bir çalışma süreci yaşıyoruz. Malatya’mızın tüm kesimlerini kucaklayan, etnik dili, dini, ırkı, mezhebi ne olursa olsun, memleketi neresi olursa olsun, herkesi kucaklıyoruz. Asla ayrım yapılmayacak, yapmayacağız. Yakamızda, parti rozeti olmayacak. Özal’ımıza da, İnönü’müze de, Recai Kutan’ımıza da sahip çıkacağız. Malatya’mızın tümünü kucaklayacak bir yönetim sergilemek istiyoruz. Malatyalı hemşehrilerimiz, büyükşehir Belediyesine baktığı zaman, kendisini görmeli. Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Büyükşehir Adayı Soner Gökçe olarak karşınızdayım. Ama, hiç kimse bana, AKP ’li seçmenlerimizin adayı değil diyemez. Ben AKP ’li kardeşlerimin hemşerilerimin de adayıyım. AKP ’li, MHP ’Li, CHP ’li, İYİ partili, SAADET’li , tüm kesimlerin adayıyım. Malatya ’yı kucaklayacağız. Değerlerimizi kucaklayacağız. İnançlarımıza saygılı olacağız. Başı kapalı ya da açık, tüm hanım kardeşlerimin başım üstünde yeri var. Cami eksikliği gördüğümüz yerde, en güzel camiyi en özel projeler çizdirerek, vatandaşımızın öngörülerini alarak, biz yaptıracağız. Kimse, inançlarımızı kendi tekeline almasın. İnançlıyız çok şükür. Bin şükür müslümanız. Genel siyaseti, mecliste yapıyorlar. Ankara’da yapılıyor. Bizim hedefimiz, Malatya’mıza, en ücra köşeye, hizmet götürmek olacaktır. “ CHP adayı Gökçe, beraberindeki heyet ile daha sonra Eğitim Bir - Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Söylemez ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
GÖKÇE : “ AYNI ŞEHRİN İNSANI, MALATYA SEVDALISI OLARAK TÜM HEMŞERİLERİMİZİN ADAYIYIM…”
CHP adayı Soner Gökçe ve beraberindeki heyetin Eğitim Bir-Sen ziyaretinde ,sendikanın Malatya şube başkanı Hüseyin Söylemez, başarılar diledi,ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade etti.Daha sonra konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, siyasetin bir araç olduğuna vurgu ile, asıl önemli olanın ve temel amacın, Malatya da yaşam kalitesi ile insan mutluluğu olduğunu belirtti.Avukat Gökçe, “ Bu amaç etrafında birleşelim istiyorum. İstişarelerle, ortak akılla, birlikte yönetme talebimizi herkese ifade ediyorum. Toplumumuz da maalesef istişare yok. Ortak akılla hareket edilen bir durum yok. İstişare yok. 1 Nisan itibariyle, aynı şehirde yaşayan ve teneffüs eden, aynı suyu içen insanlar olarak, ortak amacımız yaşanılabilir Malatya olmalı. Her kesimden, her bölgeden insanımızla, gönül gönüle ve bir olacağız. Gönlümüzde, yüreğimiz de Malatya sevdalısı herkese açık olacak. İnşallah yolumuzda açık olacak.”
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv