Milletvekili Şahin Pütürge ve Doğanyol ilçesini ziyaret etti

16 Nisan'da gerçekleştirilecek halkoylaması kapsamında ilçe ziyaretlerini aralıksız sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin bu kapsamda Pütürge ve Doğanyol ilçesini ziyaret etti.

11 Nisan 2017 Salı 16:30
Milletvekili Şahin  Pütürge ve Doğanyol ilçesini ziyaret etti
banner83
16 Nisan'da gerçekleştirilecek halkoylaması kapsamında ilçe ziyaretlerini aralıksız sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin bu kapsamda Pütürge ve Doğanyol ilçesini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatmak için Pütürge ilçesine giden Şahin, ilk olarak Pütürge Belediyesini ziyaret etti. Belediye ziyaretinin ardından Pütürge ilçesi esnafıyla bir araya gelen Şahin daha sonra Pütürge Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını, Pütürge Muhtarlar Odasını, AK Parti Pütürge İlçe teşkilatını ve Pütürge İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
İL OLARAK SİYASETTE ÇOK GÜÇLÜ OLDUĞUMUZ BİR DÖNEMDEYİZ
Pütürge Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ziyareti sırasında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Siyaseten il olarak çok güçlü olduğumuz bir dönemdeyiz. Her gittiğimiz yerde insanlarımızın hayır duasını alıyoruz. Bu birliktelikten ortaya çıkan bir güç var. Bu güç doğrultusunda ortaya çıkan hizmetlerden milletimiz memnuniyet duyduğu için dualarını bizden eksik etmiyor. Onların duasıyla da Rabbimiz hizmetlerimizi arttırarak sunmamızı nasip ediyor. 15 yıldır iktidardayız, her dönem Malatya milletvekilleri olarak söz sahibi olduk. Son iki yılda ise bakanımızla, genel başkan yardımcımızla, komisyon başkanlarımızla çok daha güçlüyüz. Pütürge gibi bir ilçemiz, bizimle birlikte asırlardır özlem duyduğu hizmetlere kavuştu. Bunları yaşadıysak güçlü bir hükümet olduğumuz için, milletin vermiş olduğu emanete sahip çıktığımız içindir" dedi.
BU SEÇİM GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR
Pütürge Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ziyaretinin ardından Pütürge Muhtarlar Odasına geçen Şahin, "Muhtarlarımızı görünce bütün vatandaşlarımızı görüyor gibi oluyoruz. Vatandaşımızın sıkıntısı olduğunda ilk başvurdukları yer muhtarlardır. Muhtarlarımız ise sorunları gereken mercilere ileterek çözüm bulma yolunda gereken gayreti göstermektedir. 16 Nisan kapsamında Pütürge'de gerçekleştirdiğimiz ziyaret sırasında Pütürge'nin oy oranını yükseltmek için yarış içerisinde olduğunu gördük. Bu seçimde Pütürge'nin Türkiye genelinde ses getirecek oy çoğunluğu çıkaracağını biliyoruz. Bu seçim geleceğimizin teminatıdır. Bugüne kadar Türkiye'de tek başına iktidar olan hükümet sayısı çok azdı. Cumhuriyetin ilanından bugüne kadar 65 hükümet kuruldu. 12'si tek başına iktidara geldi. Onun dışında hep koalisyon hükümetleri ülkeyi yönetmeye çalıştı. Koalisyonlar ise ülke'de hiçbir zaman istikrarı yakalayamadı. Bizler darbe artığı anayasadan kurtulup, sivil bir anayasa istiyoruz. Bununda onayını 16 Nisan'da sizlere sunuyoruz. Milletimizin duruşunu biliyor ve görüyoruz. Milletimiz kararını vermiş durumda" sözlerini kaydetti.
AK Parti Pütürge İlçe teşkilatı ziyareti sırasında, AK Parti'nin teşkilatçılığın en alasını yapan, disiplinli bir kuruluş olduğun vurgulayan Şahin sözlerine şöyle devam etti:
"Teşkilatlarımız bizim için çok önemlidir. İl de il başkanlığımız, ilçe de ilçe başkanlığımıza tabi olarak hareket ederiz. Teşkilatımız sayesinde vatandaşlarımızın taleplerini kazanıma dönüştürürüz. 15 yılda 3 yerel seçim geçirdik. Yerel seçim demek icra demektir. AK Parti siyaset çizgisini bozmadı. Halktan aldığını yine halka sundu" ifadelerine yer verdi.
10 Nisan Polis haftası ve Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yılı dolayısıyla Pütürge İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret eden Şahin, "Bölgemiz hem nezih insanların yer aldığı bir yer hem de emniyet mensuplarımızın asayişi sağlayabilmeleri adına önemli çalışmalar yaptıkları bir yer. Pütürge'miz vatanına, toprağına, milletine bağlıdır. Polis teşkilatımızın hayırlı hizmetler yapmasını diliyorum. Bölgeye kazandırılacak yeni emniyet binasıyla birlikte daha nezih bir çalışma ortamı sağlanacaktır" şeklinde konuştu.
Pütürge İlçesi ziyareti sırasında, Örnekköy, Evsele, Bakımlı mahallelerini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Yapılan hizmetleri yerinde inceledik. Buraları yurt edinen kardeşlerimizin hayat standartlarını yükseltecek çalışmalar yapılmış durumda. Görüyoruz ki yol, alt yapı sıkıntısı kalmamış. Eski Türkiye'yle, yeni Türkiye arasında ki bariz farkları böylelikle görebiliyoruz. Eski Türkiye'ye bir daha dönüşün olmaması için 16 Nisan'da referandumun sahipleneceğini biliyoruz" sözlerini kaydetti.
BİZİM HARCIMIZ, MAYAMIZ MİLLETTİR
Pütürge ilçesi ziyareti sırasında son olarak Doğanyol'a bağlı Gökçe mahallesini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, " İlçe bazında birincilik Adıyaman bağlı Sinciğe ait. Eğer 16 Nisan'da Pütürge'miz birinci olursa Cumhurbaşkanlığı sıfatıyla sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ilçemize getirmiş oluruz. Bugüne kadar AK Parti gereğini yaptı. Güzel hizmetleri ilçe sakinlerine sundu. Bu bölgelere standartları yüksek, köylerimizdeki hayatı rahatlatacak yollar yaptık. Vatandaşımız kendi köyünde asfaltla tanıştı. Bizden önce devleti yöneten hantal bir mekanizma vardı. Milleti dinleyen milletvekilleri yoktu. Ak Parti'den sonra milletvekilleri ilçeleri, köyleri canla başla gezdi. Bizim harcımız, mayamız millettir. Biz tek başlılık olsun istiyoruz. Ülkeyi yöneten mutlu bir azınlık olsun istemiyoruz" ifadelerini kullandı.
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv