Hulusi Boyraz Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Esenlik Genel Müdürü iken bazı tesislerin ayrılması üzerine Meston Genel Müdürlüğü görevine getirilen Hulusi BOYRAZ, Ak Partiden Yeşilyurt Belediye Başkan Adaylığı için başvurusunu yaptı

10 Kasım 2018 Cumartesi 17:09
 Hulusi Boyraz Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
Uzun Yıllar Esenlik Genel Müdürlüğü görevinde bulunan daha sonra Esenlik’in bazı bölümlerinin ayrılması ile MESTON  Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Hulusi Boyraz Yeşilyurt Belediye başkanlığı için aday adaylık Müracaatını yaptı.

Ak Parti il binasında yapılan Müracaat töreninde Yeşilyurt Belediye Başkan aday adayı Hulusi Boyraz’ın aday adaylık başvuru dosyasını kabul eden Yeşilyurt Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Yalçınkaya, Yaptığı kısa konuşmada Yeşilyurt Belediye başkanlığı için aday adayı olan Hulusi Boyraz’a başarılı dileklerini sunarken, Yeşilyurt Ak Parti’de Belediye başkan adayı olan Hulusi Boyraz ise dosya tesliminde yaptığı konuşmada şunları söyledi :

“Teşkilatımızın kıymetli üyeleri ve basın mensupları arkadaşlarımız…
Sizleri sözlerin en güzeli olan Allah’ın selamı ile selamlıyorum!
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki;
Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoağan’ın 14 Ağustos 2001 tarihinde kurduğu
AK Parti, sadece bir siyasi parti olarak kurulmadı.AK Parti; mazlumların, kimsesizlerin umudu olarak kuruldu. AK Parti; Yasakların Baskıların yolsuzlukların ortadan kalkması için kuruldu!
AK Parti; Tüm islam aleminin umudu olarak kuruldu!
AK Parti’nin mücadelesi, bir medeniyet mücadelesidir, bir adalet mücadelesidir, bir kalkınma mücadelesidir..

Allah’ın inayeti milletimizin teveccühü ile 3 Kasım 2002 deki seçimlerde tek başına iktidara geldikten bugüne kadar gece gündüz demeden, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan hizmetleriyle, adeta bir gönül hareketine dönüşmüştür.
17 yıldan beri, Onca baskı ve ihanete rağmen Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı duruşu ve cesaretiyle bir çok saldırı bertaraf edilmiş, iç ve dış düşmanlar dize getirilmiştir.
Bir yandan mücadele kararlılıkla sürerken diğer yandan millete hizmet kesintiye uğramadan devam etmiş; yollar, köprüler, tüneller milletin hizmetine sunulmuş, askeri ve savunma sanayinde dışa bağımlılık minimum seviyeye indirilmiş, okullar üniversiteler açılmış, sağlık ve ulaşımda devrim niteliğinde işler yapılmış ve topyekûn bir milli seferberlik başlamıştır.

Bir milletin kalkınması ve ayakta kalması güçlü bir devlet ile olur. Güçlü bir devlet ise her anlamıyla toplumsal kalkınmayla olur.

Hizmet nimettir anlayışıyla toplumsal kalkınmanın mücadelesi yerel yönetimlerle başlar. Yaşanabilir şehirler yerel yönetimlerle inşa edilir. AK Parti bu alanda da destan yazdı. AK Belediyeler şehirlerimize, ilçelerimize, mahallelerimize dokundular. Şeyh Edebali’nin ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın ’düsturundan yola çıkarak yaşanabilir şehirlerimizi oluşturdular..

Geçtiğimiz 16 yılda yapılanlar, 2023 hedeflerimize ulaşmak başta olmak üzere, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır.
Medeniyet mimarlarımızdan aldığımız ilhamla, şehrimizi kalkındırmak, Yeşilyurt’umuzu markalaştırmak için DURMAK YOK,YOLA DEVAM diyorum..

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde mayasını milletin attığı,hamurunu milletin yoğurduğu, kumaşını milletin dokuduğu AK Parti’nin Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklamış bulunmaktayım..
Allah yar ve yardımcımız olsun.

banner315

    Yorumlar

banner344
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342