Hep birlikte 2023 hedefine ulaşacağız

Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Arapgir ve Hekimhan İlçeleri ile ilçelere bağlı mahallelerde ziyaretlerde bulundu.

23 Haziran 2018 Cumartesi 15:12
Hep birlikte 2023 hedefine ulaşacağız
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "Cumhurbaşkanımız ve güçlü bir meclisle beraber 2023 hedeflerine ulaşacağız. Ülkemizin önündeki bütün bürokratik engelleri kaldıracağız ve daha yaşanabilir bir ülke konumuna geleceğiz. Öncelikli hedefimiz huzuru Türkiye'de daim kılmak, refahı yükseltmek, ülkemiz üzerinde oyunları olanların oyunlarını bozmak" dedi.

Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Arapgir ve Hekimhan İlçeleri ile ilçelere bağlı mahallelerde ziyaretlerde bulundu.
Güzelyurt, Kocaözü, Girmana Mahallelerini ziyaret edip, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için destek isteyen Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.

Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında Arapgir ve Hekimhan İlçeleri'nde esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun ilgi altında ziyaretlerde bulunan Kahtalı, Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde destek istedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle toplantısında konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "24 Haziran seçimlerin en önemlisi. 24 Haziran seçimlerin en kıymetlisi. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Malatya'dan en güçlü bir şekilde cumhurbaşkanı seçeceğiz. Ama bir de cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarını, dava arkadaşlarını Malatya'dan güçlü bir şekilde göndereceğiz" dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı ise "24 Haziran seçimleri, ülkemiz için bir dönüm noktası. Burada bize yaşattığınız bayram gibi Pazar akşamı da AK Parti kazandıktan, cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yaptıktan sonra bir düğün daha yapacağız" diye konuştu.

Kahtalı, mecliste güçlü bir AK Parti'nin olması gerektiğini ifade ederek, "Milletimiz AK Parti'ye bu güne kadar büyük destek verip, sahip çıktılar. Bundan sonrada inşallah büyük destekler verecekler. Cumhurbaşkanımız ve güçlü bir meclisle beraber 2023 hedeflerine ulaşacağız. Ülkemizin önündeki bütün bürokratik engelleri kaldıracağız ve daha yaşanabilir bir ülke konumuna geleceğiz. Öncelikli hedefimiz huzuru Türkiye'de daim kılmak, refahı yükseltmek, ülkemiz üzerinde oyunları olanların oyunlarını bozmak. Pazar günü sandığa gittiğimizde mühürlerimizi AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için kullanacağız" şeklinde konuştu.

"Türkiye'de büyük bir yatırım hamlesi var"


AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Türkiye, AK Parti'yle birlikte bir kalkınma ve özgürlükler dönemini yaşadı. Ülkenin yeniden güçlenme sürecini yaşadı. Türkiye, savunma sanayisiyle, büyük projelerle ekonomik olarak güçlendi" dedi.

Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Darende İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Darende Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret eden Çakır, Aşudu, Ayvalı, İlisuluk mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Daha sonra Kuluncak İlçesi'nde ziyaretlerde bulunan Çakır'a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Çakır, gittiği her mahallede davul zurnayla karşılandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ile birlikte Karakavak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Darende ve Kuluncak İlçeleri'nde ziyaretlerde bulundu.
Vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, konuşmasında, "Türkiye, AK Parti'yle birlikte bir kalkınma ve özgürlükler dönemini yaşadı. Ülkenin yeniden güçlenme sürecini yaşadı. Türkiye, savunma sanayisiyle, büyük projelerle ekonomik olarak güçlendi. Sosyal devlet anlayışıyla önemli destekler verdik. Devletimiz güçlendikçe yardımlarda kademe kademe artarak devam ediyor" ifadelerine yer verdi.

Çakır, AK Parti'nin göreve geldiği günden itibaren gelirleri yatırıma dönüştürdüğünü belirterek, "Vergilerinin yüzde 85'i faize giden bir dönemi yaşadık. Devletin geliri vardı, vergilerin yüzde 85'i faize gidiyordu. Türkiye'de gelirler hor kullanılmış birde içeriden hortumlar vardı. Bütün bunların kesilmesiyle birlikte ciddi yatırımlar yapıldı. Türkiye'de büyük bir yatırım hamlesi var" diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ile birlikte Karakavak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimlerin Türkiye için çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Bazı siyaseti bilmez partiler var. Onlar Malatya'ya gelip ahkam kesiyorlar. Malatya'ya gelip, Malatya'ya yapılan yatırımlardan haberi olmayanlar, yalancılar diyorlar ki 'Malatya'ya hastane kazandıracağız.' Malatya'da beş yıldızlı hastane var, yanına da Avrupa'nın en iyi Onkoloji Hastanesi'ni yapan bir hükümet var. Senin haberin yok. Sizler Pazar günü bunlara ne yapacağınızı iyi biliyorsunuz. Bunları Pazar günü sandığa gömeceğiz" dedi.

Palandöken, AK Parti'nin bir hizmet hareketi olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "AK Parti bir söz verdiyse yapar. Şimdiye kadar yaptı. Bayramdan iki gün evvel emekli ağabeylerim biner lira ikramiye aldı mı? Kim yaptı, AK Parti yaptı. Yaparsa AK Parti yapar."

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır ise "3.Havalimanı'na ilk inişi yaptık. Dünyanın gıptayla, kıskançlıkla izlediği devasa bir proje. Nükleer enerji konusunda Türkiye'nin şuanda üçüncü santralinin yerini belirlemesi, ülkemizi enerji bağımsızlığı noktasında da çok farklı bir noktaya getirdi. Ekonomik saldırılara rağmen ekonominin ve yatırımın büyümesini herkes gıptayla izliyor. Bizler bu süreci hep birlikte değerlendireceğiz. Sandığa gideceğiz ve geleceğimizi sandıkta belirleyeceğiz. Bizi kim, hangi lider yönetecek buna karar vereceğiz. Bu kadar terörün, saldırının, ekonomik ve siyasi saldırılar ile uluslararası güçlerin tuzaklarından hangi lider, cumhurbaşkanı bu ülkeyi ayağa kaldırıp, geleceğe taşır buna milletimiz karar verecek" dedi.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv