Cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapacağız

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanlarla bir araya gelen Kahtalı, Sarıcıoğlu Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.

22 Haziran 2018 Cuma 14:38
Cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapacağız
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "Milletimiz 16 yıldır sağduyuyla bu ülkenin idaresini bu ülkenin liderine, tüm dünya mazlumlarının sesi olan cumhurbaşkanımıza verdi. İnşallah 24 Haziran'da da mühürlerimizi götürüp, cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapmak için kullanacağız" dedi.

Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Sıtmapınarı esnafını ziyaret etti. Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanlarla bir araya gelen Kahtalı, Sarıcıoğlu Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle toplantısında konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "İspendere'de rehabilitasyon merkezi yapıyoruz, bu Türkiye'de ilktir. Yeşilkuşak Türkiye'ye rol model olacak. Mahallelilik kültürü Türkiye'ye rol model olacak. Kümbetler, türbeler, ziyaretler, hanlar, hamamlar, kışlalar, surlar hepsi ayağa kaldırıldı. Bunlar dualarınızla bize vermiş olduğunuz manevi desteğin neticesidir" ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı ise "Malatya'da bu güç ve birliktelik olduktan sonra her noktasına hizmet etmek için her zaman olduğu gibi bundan sonrada gayret içerisinde olacağız" dedi.

Kahtalı, 12 seçimde Sarıcoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye büyük destek verdiğini ifade ederek, "İnşallah bu makas ayırımında da cumhurbaşkanımızı ve AK Parti'mizi yalnız bırakmayacak, güçlü meclis ile birlikte, 'güçlü devlet başkanı' diyecek. Malatya'da da inşallah en yüksek oyu Sarıcıoğlu Mahallesi verecek. Sarıcıoğlu Mahallesi bizi hiç yalnız bırakmadı, her zaman tarafını net ortaya koydu. Allah nasip ederse 24 Haziran'da yapacağımız bu büyük seçimde de hem AK Parti'ye ak mühürlerini basacak hem de Devlet Başkanı yapacağımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında olduğunu bir kez daha gösterecek. Biz hem ülkemizi büyüteceğiz hem de hem içerideki hainlerle hem de dışarıdaki hainlerle mücadelemizi devam ettireceğiz." dedi.

Terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edeceklerini kaydeden Kahtalı, "PKK'yla mücadeleyi milletimizin desteğiyle AK Parti hükümeti yaptı. Bundan sonrada bu mücadele devam edecek. Afrin'e gittik, ülkemize uzanabilecek elleri kırdık, 4 bin 500 teröristi etkisiz hale getirdik. Şuanda da bu milletin şanlı ordusu Kandil'de, yine bu ülkeye el uzatmak isteyenlerin ellerini kırmak, orayı onların başına geçiriyor. Cenabı Allah bütün şehitlerimize rahmet etsin. Bu ülke üzerinde hesapları olanların hesaplarını milletimizin desteğiyle başlarına geçireceğiz" şeklinde konuştu.

Kahtalı, karşılarında bir şer ittifakının olduğunu ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu bilinçli bir proje. Bilinçli bir şekilde yapılmış ve cumhurbaşkanımız ilk turda seçilmesin diye ortaya konulmuş ve dış mihraklar tarafından organize edilmiş bir proje. Bunları her zaman denediler. Siyonistler bir taraftan, emperyalistler bir taraftan ülkemizin üzerinde hesapları olanlar her zaman bunu denedi. Çıkartmışlar bu şer ittifakının içerisine CHP'yi, İP diye bir parti ile temelsiz Karamollaoğlu'nu koymuşlar. Üçünün de dünya görüşü farklı, üçü de birbiriyle kesinlikle anlaşamayacak insanlar. Bunu kim için yapıyorlar, ülkenin hangi menfaati için bir araya geliyorlar, hiçbir menfaati için bir araya gelmiyorlar. Bir tarafta da 'Mecliste PKK'nın sözcüsüyüm' diyen HDP var. Bunların tek bir amaçları, gayretleri var; bu ülkenin lideri, tüm dünya mazlumlarının lideri olan ve tüm dünya mazlumlarının gözünün üzerinde olduğu 'Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun' diyenlerin hepsi bir araya gelmiş. Bunlar dış mihrakların oyununa alet olmuş insanlar. Ama milletimiz 16 yıldır sağduyuyla bu ülkenin idaresini bu ülkenin liderine, tüm dünya mazlumlarının sesi olan cumhurbaşkanımıza verdi. İnşallah 24 Haziran'da da mühürlerimizi götürüp, cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapmak için kullanacağız."

Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise Sarıcıoğlu Mahallesi'nin 12 seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tam destek verdiğini ifade etti. Sarıcıoğlu Mahallesi'nin AK Parti'ye 1 Kasım seçimlerinde yüzde 85 destek verdiğini kaydeden Çalık, "24 Haziran'da sandıklara bereket gelecek" dedi.

Çalık, 24 Haziran'daki seçim için Sarıcıoğlu Mahallesi'nin kararını verdiğini belirterek, "İnşallah Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı seçecek" diye konuştu.
Gençlerden Çakır'a büyük destek

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "AK Parti'nin Türkiye'yi geleceğe taşıyacağını gençlerimiz iyi biliyor. Gençlerimiz bayrağını, vatanını, toprak bütünlüğünü, kalkınmayı düşünüyor ve ülkemize kurulan tuzakları görerek, 24 Haziran'daki seçimin önemini biliyor. Tabi ki sizlere büyük sorumluluk düşüyor. Gençliğimiz ülkesine, vatanına, bayrağına, milletine, tarihine, geçmişine, inancına ve değerlerine sahip çıktığı sürece bu ülkenin geleceği emin ellerdedir" dedi.

Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Pütürge İlçesi'nde ziyarette bulunarak, özel bir toplantıda gençlerle bir araya geldi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Pütürge İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Arınlı, Esencik, Meşedibi, Arslankent, Yamaç, Köklükaya, Örencik, Uzunköprü, Bölünmez ve Deredüzü Mahallerini ziyaret eden Çakır, vatandaşlarla bir araya geldi.

Çakır, AK Parti'nin 16 yılda Türkiye'de ciddi hizmetler yaptığını ifade ederek, "Onlarca, yüzlerce hizmet sayabiliriz" dedi.

24 Haziran'da Türkiye'nin geleceğine dair bir kararın verileceğini kaydeden Çakır, "Bizi yönetecek cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek adına, uluslararası şer odaklarına karşı güçlü bir cumhurbaşkanı ve güçlü bir hükümet olmak zorunda. Hem parlamentoda güçlü olmak zorundayız hem de cumhurbaşkanımızın yüksek bir oy ile seçilmesi lazım. 24 Haziran seçimlerini bütün dünya izliyor. Türkiye'nin başarısı bütün mazlum hakların başarısı anlamına geliyor. Haliyle bizde üstlenmiş olduğumuz görevin ne kadar önemli, değerli, kıymetli olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, daha sonra gençlerle bir araya geldi. Havai fişekler ve meşalelerle karşılanan Çakır'a gençler büyük destek verdi.
"Malatya seninle gurur duyuyor" sloganlarıyla alana gelen Çakır, "AK Parti'ni felsefesinde hizmet, halkın ayağına gitmek var. Bugüne kadar AK Parti'nin başarısının temelinde de bu var. Halkı anlayan, dinleyen, halk için siyaset yapan, halk için hizmet yapan bir anlayışla yola çıktık ve yolumuza milletimizin desteği, duasıyla devam ediyoruz" dedi.

Çakır, 24 Haziran'da uluslararası güçlerin ve terör örgütlerinin oyun ve hesaplarının bozulacağını ifade ederek, şunları söyledi: "Bütün oyunların ve hesapların bozulması, terörün ve terörün ağababalarının yok edilmesine kısa bir süre kaldı. Tayyip Erdoğan'ın içeride ve dışarıda onlarca düşmanı var. Bu ülkenin başına bela olmuş ne kadar terör örgütü, ne kadar bu ülkeye tuzak kurmuş hain yapılar, ne kadar emperyalist yapılar, Siyonizm'in uzantısı, haçlı zihniyetinin devamı varsa bunların hepsi hem içeride hem de dışarıda Tayyip Erdoğan'dan bir puan çalabilmek için her türlü entrikayı, siyaset cambazlığını yaptılar. Ama Türkiye artık eski Türkiye değil. Halkımız AK Parti'nin bugüne kadar Türkiye'ye katmış olduğu değeri, yaptığı hizmeti çok iyi biliyor. AK Parti'nin Türkiye'yi geleceğe taşıyacağını gençlerimiz iyi biliyor. Gençlerimiz bayrağını, vatanını, toprak bütünlüğünü, kalkınmayı düşünüyor ve ülkemize kurulan tuzakları görerek, 24 Haziran'daki seçimin önemini biliyor. Tabi ki sizlere büyük sorumluluk düşüyor. Gençliğimiz ülkesine, vatanına, bayrağına, milletine, tarihine, geçmişine, inancına ve değerlerine sahip çıktığı sürece bu ülkenin geleceği emin ellerdedir. Dolayısıyla biz hep bugüne kadar gençlerimize güvendik. Cumhurbaşkanımız gençlerimizin seçilme yaşını indirdi. Gençlerimiz hayal kurmayı, hayallerini projeye dönüştürmeyi ve projelerini hayata geçirmeyi bilecek. Bu ülkenin geleceğe sahip çıkma ruhunu gençlerimiz yakalamış olacak."

 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv