CHP Battalgazi İlçe Başkanlığına Dr. Dönmez Getirildi

Eski Baro Başkanı Av. Selahattin Sarıoğlu'nun istifası sonrası boşalan CHP Malatya Battalgazi İlçe Başkanlığına Dr. Emin Dönmez getirldi

17 Mayıs 2017 Çarşamba 12:43
CHP Battalgazi İlçe Başkanlığına Dr. Dönmez Getirildi
banner83
CHP İl Başkanlığından yapılan atama kararına ilişkin açıklamada şu ifadeler yer aldı;
16.05.2017 tarihinde Battalgazi İlçe Başkanı Selahattin Sarıoğlu kendi özel mazeretinden dolayı istifa etmiştir. İstifası nedeniyle boşalan ilçe başkanlığına tüzüğümüzün 42-C bendi gereğince kendi içimizde yapılan gizli oylamayla yönetim kurulu üyemiz Emin Dönmez oy birliğiyle seçilmiş ve il başkanlığına önerilmiştir. İl Başkanımız Sayın Enver Kiraz ve yönetiminden alınan olumlu cevap neticesinde Battalgazi İlçe Başkanlığına getirilmiştir.

Emin Dönmez lisans eğitimli İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji bölümünü de tamamlamıştır.

Bir süre Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde çalıştıktan sonra yurt dışında psikoloji alanında çeşitli araştırmalar bulunmuş ve bilimsel çalışmalarda yer almıştır. Özellikle Belçika ve İrlanda da risk altındaki çocuklarla ilgili psikososyal çalışmalarda Türkiyeyi temsilen yer almıştır. İstanbul’da çeşitli kliniklerde psikolog olarak çalıştıktan sonra Gençlik ve Aile Destek Merkezini kurmuştur. Şuan kendisine ait olan özel bir iş yerinde çalışmalarını sürdürmektedir. 
banner143

    Yorumlar

banner309
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv