Bu kelimeyi kullanan biri değil milletvekili insan bile olamaz

Milletvekili Şahin, Kuluncak’a ziyarette bulundu. AK Parti Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ziyarette yaptığı konuşmada seçim olsun olasın vekillerimiz her zaman bizi ziyarette bulundu.

10 Ocak 2018 Çarşamba 17:28
Bu kelimeyi kullanan biri değil milletvekili insan bile olamaz
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “251 şehidimize, gazilerimize çok affedersiniz “it” diye bir tabirde bulundu. Bu kelimeyi kullanan biri değil milletvekili insan bile olamaz” dedi.

Milletvekili Şahin, Kuluncak’a ziyarette bulundu. AK Parti Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ziyarette yaptığı konuşmada seçim olsun olasın vekillerimiz her zaman bizi ziyarette bulundu.
Şahin, ziyarette yaptığı konuşmada, “Malatya’da bulunduğu günlerde vatandaşlarımızla görüşmeye çalışıyoruz. Siyasetin doğasında bu var bizim siyasi anlayışımızda bu var. Seçimden sonra asıl sorumluluğumuz başlıyor dedik ve seçimden sonraki süreçte ‘vatandaş bize neden bu oyu verdi?’ Bunun bilincinde olarak seçim sonrası beklentilerine cevaplar bulabilmek için her zaman vatandaşın yanındayız. Malatya Kuluncak arası artık bir saat sürmüyor, eski yolla Malatya Kuluncak arası iki saati buluyordu. Eskiden bir tek zaman kaybı değil binek araçlarında yol deformelerinden zarar görüyordu. Burada görülen zararlar bütünü bir maliyet oluşturuyordu. Bugün hem bu maliyet en aza indi hem de Malatya Kuluncak arası bir saati bulmuyor bundan da göğsümüz kabarıyor” ifadelerini kullandı.

Herkese eşit şekilde hizmet götürdüklerini kaydeden Şahin, “2019 seçimlerine henüz iki yıl var bu süreçte alacağımız oylar nasıl arttıysa bugünden sonraki süreçte de bu şekilde artacak. Yüzde 60 olan oylar bu süreçten sonra inşallah yüzde 70 bulacak. Biz burada hizmet yaparken bize oy verilsin verilmesin herkesin hükümeti olduk, herkesin milletvekili olduk, herkesin devleti olduk. Bizden öncekiler belki ayrımcılık yapmıştır ötekileştirmişlerdir. Birilerine mobbing uyguladılar ama biz bunu asla yapmadık. Biz bunu yapmazken vatandaşta bizim bu sağlıklı yapılanmamızın karşılığını tavrıyla yeni baştan şekillendirecektir. Vatandaş vermiş oldukları oyları yeni baştan gözden geçirecektir ve bu şekilde oyunu kullanacaktır” dedi.

AK Parti milletvekili Mustafa Şahin, ana muhalefet partisi eleştirerek, “Bugüne kadar ‘biz cumhuriyeti kurduk, cumhuriyetin kuruluşuna vesile olan bir partiyiz’ demelerine rağmen cumhuriyetin değerlerini de milletin değerlerini de hiçe sayarak milletin devlete karşı saygısını görmezden gelip devletle sorunu olan kesimlerin yanında yer alan bir siyasi parti olmuştur. DHKP-C denilen bir terör örgütü var ve bunların yaptığı eylemlerde şehit edilen savcılarımız vardı. Buna benzer birçok eylemler de güvenlik güçlerimizi katleden bu alçaklara karşı bir bakıyoruz bunların avukatlığını yapıyorlar. 15 Temmuz hadisesini yaşatan bu terör örgütü FETÖ denen alçağın yanında yer aldığını görüyoruz. Buna kontrollü darbe dediler. Kontrollü darbeyi nasıl tanımlayacaksınız dediğimizde ses yok. Diğer taraftan bir milletvekilleri yapmış olduğu bir açıklamada sokağa inen vatandaşlarımızın devletin birliğine milletin bütünlüğüne, bayrağa, ezana saygı duyan ve bu değerler için hayatlarını ortaya koyan 251 şehidimize, gazilerimize çok affedersiniz “it” diye bir tabirde bulundu. Bu kelimeyi kullanan biri değil milletvekili insan bile olamaz. Benim bir milletvekili olarak beklentim Cumhuriyet halk partisinin yetkililerinin harekete geçip bu kişiyi disiplin soruşturmasıyla gereken cevabı vermelidirler” ifadelerini kullandı.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv