Bizim farkımız hizmet odaklı çalışmamızdır

Milletvekili Şahin, Hekimhan İlçesi'ni ziyaret ederek,Dikenli,Kümeevler ,Güçlü ,Yeşilköy,Dereevler, Cecimli , Fatih,Gelengeç,Kurşunlu Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

16 Eylül 2017 Cumartesi 00:59
Bizim farkımız hizmet odaklı çalışmamızdır
banner83
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin,"Seçime yönelik bir ziyaret yapmıyoruz ,diğer siyasi partilerden bizi farklı kılanda insan odaklı çalışmalar yapmamız. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" sözünden de anlaşıldığı gibi insanı yaşatacağız ki devlette yaşasın." dedi
Milletvekili Şahin, Hekimhan İlçesi'ni ziyaret ederek,Dikenli,Kümeevler ,Güçlü ,Yeşilköy,Dereevler, Cecimli , Fatih,Gelengeç,Kurşunlu Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Şahin," Sizler bu dağlık bölgeleri kendinize yurt edinip sahiplenmişseniz devletinde asli görevi burada yaşayan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaktır.Yollarınızı yapıcaz, Su sıkıntısı var ise bu sorun çözücez,okul sorunu var ise bunu çözeriz,kısacası devlet olarak nerede temel ihtiyaç varsa onu vatandaşımızın hizmetine sunmanın gayreti ve çabası içerisinde olucaz." dedi
Milletvekili Şahin, "Büyükşehirin içerisin de artık dağ köyleri de mahalle statüsünde oldu ve ana arterlerdeki hizmetleri Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğundadır.Diğer küçük çaplı hizmetlerde İlçe Belediyeleri sorumluluğundadır." dedi.
Milletvekili Şahin Artık vatandaşa hizmette yol,su gibi temel ihtiyaçların yapıldığı ve bireysel taleplerin göz önünde tutulduğundan bahsetti.
Bizim farkımız hizmet odaklı çalışmamızdır.
Milletvekili Şahin, AK Parti iktidarları döneminde Türkiye genelinde ve Malatya'da ciddi ve büyük hizmetlerin yapıldığına dikkat çekerek, şunları söyledi: " 15 sene önce neredeydik, şuanda neredeyiz. Sağlıkta ,eğitimde kısacası bütün alanlarda eski den alınamayan verim Ak Parti hükümeti ile en yüksek verim alınmıştır.okullar en konforu şekilde yapılıyor kitap ücretleri alınmıyor,hastahaneler beş yıldızlı otel konforunda yapılıyor,engelli insanlara maaş bağlanıyor.Bugün insanlar hür kimlikleriyle yaşıyorlarsa bu AK Parti hükümeti ile birlikte oldu. Eski ile yeni döneme baktığımız zaman arada ne kadar büyük farklar olduğu görülüyor.
Milletvekili şahin,"Biz hiçbir şey eskisi gibi olmasın istedik.AK Parti hükümeti iktidardayken de doğuda komünist devlet kurulması için PKK terör örgütü nü insanlarımızın başına musallat ettiler.Şuanda bunları çözmeye çalışıyoruz."dede.
Şahin burada Cumhuriyet Halk Partisine de eleştiride bulundu:"Demokratik sosyal hukuk devletinin olmasını istiyorsanız ve Cumhuriyeti sizin kurduğunuzu iddia ediyorsanız o zaman Milletin iradesine saygı duyacaksınız.
Hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığına değinen Şahin,"Biz seçim odaklı ziyaretlerimizi yapmıyoruz.Biz hizmet için gidiyoruz.Bütün vatandaşlarımızın bu güne kadar karşılaştıkları bütün haksızlıkların bir daha olmaması için 2019 seçimleri olacak sonraki hedef 2023 seçimleri sonrası 2053 ve 2071 hedeflerini koymuşuz.Burada alacağımız yol hep daha farklı olacak." dedi.

 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv