Bir oy Erdoğan’a, bir oy MHP’ye

MHP Malatya Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun, Yeşilyurt ilçesine bağlı Aşağıköy, Ortaköy, Salkonak ve Öncü Mahallelerine seçim ziyaretlerinde bulundu. Dr. Coşkun ve beraberindeki MHP heyetine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

17 Haziran 2018 Pazar 18:53
Bir oy Erdoğan’a, bir oy MHP’ye
MHP Malatya Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun, Yeşilyurt ilçesine bağlı kırsal mahallelerde yaptığı seçim ziyaretinde, “Bir oy Erdoğan’a bir oy MHP’ye kullanın. Cumhurbaşkanı seçiminde oyunuzu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekili seçimlerinde MHP ‘ye yani üç hilale gönül rahatlığıyla verin.” dedi.

MHP Malatya Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun, Yeşilyurt ilçesine bağlı Aşağıköy, Ortaköy, Salkonak ve Öncü Mahallelerine seçim ziyaretlerinde bulundu. Dr. Coşkun ve beraberindeki MHP heyetine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler. MHP heyetine vatandaşlar, bol bol yayla suyu, yayık ayranı ve tatlı ikramında bulundular. DR. Coşkun ve beraberindeki heyet, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle MHP il binasındaki bayramlaşma programına yetişemedi.

Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun şu şekilde konuştu; “Çok kıymetli hemşehrilerimiz bugün Yeşilyurt ilçemizde yani baba ocağındayız. Aşağıköy, Ortaköy ve Salkonak Mahallelerimizi gezdik ve şimdide Öncü mahallesindeyiz. Sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum. Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Ben Porgalıyım, sizin evladınızınım yani sizden biriyim, baba ocağından sizlerle beraber olmaktan dolayı Cenabı Allah’a şükrediyorum. Bizleri içten, samimi ve çok güzel ağırladığınız için muhtarlarıma ve sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Buraya hem Sıla-i Rahim yapmak hem bayramınızı tebrik etmek hem de 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için cumhur ittifakına oy istemeye geldim. Birliğimizin ve huzurumuzun devamı için lütfen 24 Haziran’da sandık başına gidin. Bir oy Erdoğan’a bir oy MHP’ye kullanın. Cumhurbaşkanı seçiminde oyunuzu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekili seçimlerinde MHP ‘ye yani üç hilale gönül rahatlığıyla verin. Çünkü MHP’ye vereceğiniz her oy daha güçlü Malatya, daha güçlü Türkiye için şarttır. MHP bin yıllık kardeşliğimizin ve geleceğimizin teminatıdır.” 

banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv