Ati ile mazi arasındaki köprüyü oluşturacak bir düzenleme yaptık

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Gelecek nesillerimize bırakabileceğimiz, kadim medeniyetimizin bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci içerisinde ati ile mazi arasındaki köprüyü oluşturacak bir düzenleme yaptık” dedi.

14 Mayıs 2017 Pazar 22:47
Ati ile mazi arasındaki köprüyü oluşturacak bir düzenleme yaptık
banner83
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Gelecek nesillerimize bırakabileceğimiz, kadim medeniyetimizin bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci içerisinde ati ile mazi arasındaki köprüyü oluşturacak bir düzenleme yaptık” dedi.
Milletvekili Şahin, Malatya’daki temasları kapsamında Doğanyol, Pütürge ve Kale İlçelerini ziyaret etti. İlçe teşkilatlarında parti üyeleriyle bir araya gelen Şahin, esnaf ziyaretinde de bulundu.
Şahin, ilk olarak Doğanyol İlçesini ve Gökçe Mahallesi’ni ziyaret etti. Partililerle bir araya gelen Şahin, 16 Nisan’da gerçekleştirilen referandum ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Milletin 16 Nisan’daki halk oylamasında birlik, beraberlik ve istikrardan yana tercihini kullandığını ifade eden Şahin, “İçeride ve dışarıda birçok etki eden faktörler olmasına rağmen Allah’a hamdolsun milletimiz bizi mahcup etmedi” dedi.
Milletvekili Şahin, AK Parti’nin Türkiye’de her zaman ilklere ve ilkelere imza attığını kaydederek, şunları söyledi: “Önümüzde bir süreç başladı. Bu süreç içerisinde cumhurbaşkanımızın aynı zamanda başbakanda olması 2019 Kasım seçimleriyle beraber yürürlüğe girmiş olacak. Ancak resmi sonuçlar Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanır açıklanmaz cumhurbaşkanımız genel merkezimize üyelikle ilgili başvurularını yaptı. Cumhurbaşkanımız, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’de bir ilke imza attı. 21 Mayıs tarihi itibariyle de olağanüstü kongreye gideceğiz. Olağanüstü kongreyle beraberde yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olacağız. Kısmet olursa genel başkanımız olacaklar.”
Şahin, Doğanyol AK Parti İlçe Teşkilatı sonrası İlçe merkezinde ve Gökçe Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Milletvekili Şahin’in ikinci durağı Pütürge AK Parti İlçe Teşkilatı oldu. İlçe teşkilatında partililerle bir araya gelen Şahin, 16 Nisan’da millettin geleceğiyle ilgili bir referandumun gerçekleştirildiğini anımsattı. Şahin, konuşmasında, “Hayır tarafında yer alan ekip içerisinde yer alan Türkiye’de irili ufaklı ana muhalefetinden marjinal bir takım gruplara kadar, terör örgütlerine kadar ve millete karşı bir duruş sergilemeye çalışan, milletin düşmanı olan kesimlerinde özellikle bu seçimlerde medet umdukları bir referandum sürecini yaşadık. 15 yıldır istikrar abidesi olan, yatırımlarla milletimize çağ atlatan, yapmış olduğumuzu yapısal reformlarla milletin önündeki engelleri kaldıran başta kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, başbakanımız Binali Yıldırım ve ekibi olmak üzere bu ülkede yaşanabilir bir noktada olması yurt dışındaki birçok emperyalist ülkeyi de ciddi manada rahatsız ediyordu. Daha önceki dönemlerde millete rağmen iktidar olmayı alışkanlık haline getiren ana muhalefet partisi ve ona bağlı bir takım vesayetçi odakların tamamen yüzüstü bırakıldığı bir süreci geride bıraktık. Bundan rahatsızlık duyanlar vardı, onun için hepsi bir araya gelmişti. Ülkenin krizlerle boğuşmuş olduğu dönemlerde yedi düven bir araya gelir, millete karşı bir duruş sergilerlerdi. Bu seçimde de o dönemlerden bir tanesini bize yaşatma çalıştılar. Ama Allah’a hamdolsun yüzümüzü yere baktırmadınız. Eğer tersi olmuş olsaydı belki bu ülkede, yaşamış olduğumuz bu topraklarda bu istikrarın sağlanması mümkün olmayacaktı. Çok daha farklı bir takım emellerin masaya yatırılmış olduğunu görecektik” ifadelerini kullandı.
Milletvekili Şahin’in son durağı Kale İlçesi oldu. Şahin, ziyaretinde, “Gelecek nesillerimize bırakabileceğimiz, kadim medeniyetimizin bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci içerisinde ati ile mazi arasındaki köprüyü oluşturacak bir düzenleme yaptık. Bugüne kadar insanlarımızı gerçekten hem atisinden hem de mazisinden hiç bahsetmeyen bir anlayışla bu ülkeyi yönetmeye çalışmışız. Biz, geçmişimizle gurur duyuyoruz. Bize bu güzelim ülkemizi emanet eden ecdadımızdan Allah razı olsun diyoruz” diye konuştu.

 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv