AK Parti’de Doğanşehir ve Akçadağ kongreleri yapıldı

AK Parti’de ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor. Doğanşehir ve Akçadağ’da kongrelerini gerçekleştiren AK Parti’de ilçe başkanları güven tazeledi.

24 Eylül 2017 Pazar 23:18
AK Parti’de Doğanşehir ve Akçadağ kongreleri yapıldı
banner83
AK Parti Doğanşehir ve Akçadağ İlçe Kongreleri gerçekleştirildi. Doğanşehir’de Murat Kavuncuoğlu, Akçadağ’da ise Arif Tutal güven tazeledi.

AK Parti’de ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor. Doğanşehir ve Akçadağ’da kongrelerini gerçekleştiren AK Parti’de ilçe başkanları güven tazeledi.

AK Parti Doğanşehir İlçe Kongresi’nde güven tazeleyen ilçe başkanı Murat Kavuncuoğlu, hizmetlerine aralıksız devam edeceğini belirterek, dava arkadaşlarına teşekkür etti.

Kongreye katılan Malatya Büyükşehir Belediye başkanı Ahmet Çakır ise AK Parti’yle birlikte ülkede büyük bir değişimin yaşandığını belirterek, “Ülkemizin kalkınma misyonunu üslenmemiş coğrafyamızın İslam coğrafyasının ayakta durması bugün Ak Partinin güçlü olmasına bağlı teşkilatlarımızla beraber bu partiye gönül vermiş herkes bunun bilincinde. Geçmişle günümüzü kıyasladığımızda AK Parti’nin yaptığı hizmetleri göz önüne alırsak ülkemizin değiştiğini, kalkınmanın sağlandığını, refah seviyesinin yükseldiğini, ekonominin düzeldiğini değişimin sağlandığını görebiliriz. Ülke zor bir süreçten geçiyor ateş çemberi içerisinde aynı zaman da terörle mücadele içerisinde ve en çok terörle mücadele eden ülkedir. Bunun yanın da dünyada mazlumun yanında yardıma muhtaçlara yardım edip sahip çıkan ülke Türkiye’dir. Bu kadar zorluğun yanında ekonomisi hızlı büyüyen dünyanın üç ülkesinden biriyiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da kongrelerle yenilenme sürecine girdiklerini belirterek, dinamik bir şekilde yollarına devam ettiklerini söyledi. Kahtalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın New York'taki Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'nda söylediği 'Dünya beşten büyüktür' sözüne değinerek: " Dünyanın tamamının gözünün içine bakarak'Dünya beşten büyüktür' diyerek tüm dünya mazlumlarının sesi olmuştur. Böyle bir liderin genel başkanı olduğu bir partinin üyesiyiz” diye konuştu.
Kahtalı, ülke üzerinde oynanan oyunları her defasında bozduklarını, bozmaya da devam edeceklerini kaydederek, “Birlik ve beraberliğimizi devam ettirdiğimiz sürece kurulan bütün oyunları boşa çıkaracağız. Gezi olayları ile ülkeyi karıştırmaya kalktılar yine 17-25 Aralık sürecinde hukuk darbesi yapmak istediler. Ülkeyi kaosa sürüklemek istediler ardından 15 Temmuz gibi hain darbe girişiminde bulundular ama hiçbirinde başarılı olamadılar” dedi.

AK Parti Akçadağ İlçe Başkanlığı görevine ise Arif Tutal yeniden seçildi.
Kongrede konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Türkiye’nin her anlamda büyümeye devam ederken, terörle de mücadelesini sonuna kadar sürdürdüğünü ifade etti.
Çakır, Türkiye’nin terörle mücadelede titiz davrandığını kaydederek, “Türkiye, sivil halka zarar vermeden terörle mücadele ediyor. AK Parti’nin güçlü olması ve Cumhurbaşkanının gücünü halktan alması önemli bir etken” dedi.
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise “Partimiz, 2002 yılında girmiş olduğu ilk seçimle beraber her seçimde Malatya olarak desteğimizi hep arttırdık. Bizim bir parti çalışma şeklimiz var. Bizler mahalle mahalle,sokak sokak ,cadde cadde hiç bir yer bırakmadan hiçbir hane bırakmadan davamızı anlattık ve anlatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


AK Parti Doğanşehir İlçe Yönetimi
Murat Kavuncuoğlu (Başkan), Muhammet Mustafa Demirer, Caner Kaplan, Sibel Akbaş, Nafız Aktan, Ali Doğan, Mehmet Zeren, Mehmet Ormancı, Selma Altuntaş, Nuran Çelebi, Kenan Zelyurt, Uğur Karagöz, Mustafa Dündar, Mehmet Sağır ve Mehmet Dikmen

AK Parti Akçadağ İlçe Yönetimi:
Arif Tutal (Başkan), Süleyman Durmaz, Canan Kırteke, Hilal Demir, Mustafa Turhan, Mehtap Demir, Aliseydi Barutçu, Mehmet Koka, Gülay Önal, Müner Akgün, Erol Bayrak, Necmettin Cengiz, Ömer Aslan, Ahmet Evin ve İbrahim Tüdün.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv