Milletvekilleri Hekimhan ve Girmana Beldesinde İftara Katıldılar
17 Nisan 2014 Perşembe

AĞBABA, 41 DÖNÜMLÜK HASTANE DEVRİNİ GÜNDEME GETİRDİ.


Milletvekilleri Hekimhan ve Girmana Beldesinde İftara Katıldılar

Ak Parti Malatya Milletvekili Fındıklı,Öz ve beraberindeki partili heyetle birlikte Hekimhanda esnaf ziyareti yaptılar ve Girmana Beldesinde iftar programına katıldılar.

19 Temmuz 2013 Cuma 23:28
Milletvekilleri Hekimhan ve Girmana Beldesinde İftara Katıldılar


 Ak Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ile Ak Parti Malatya Milletvekili ve Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mahmut Mücahit Fındıklı, beraberindeki partili heyetle birlikte Hekimhanda esnaf ziyareti yaptılar ve Girmana Beldesinde iftar programına katıldılar.

Yapımı devam eden 30 yataklı Hekimhan Devlet Hastanesi inşaat alanını da gezen ve yüklenici firmadan teknik bilgiler alan vekiller çalışmaları yerinde inceledi. Yüklenici firma tarafından hastane kaba inşaatının 2 ay sonra biteceğinin bilgisi verildi.

Hekimhan’da Köprülü Mehmet Paşa Eğitim Derneği’ni ziyaret eden Ömer Faruk Öz dernek yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Milletvekili Ömer Faruk Öz, Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı ve beraberindekiler daha sonra Girmana’da iftar programına katılıp, burada belde halkı ile biraraya geldi ve çeşitli sorunları dinlediler. Büyükşehir olduktan sonra imkanların daha da artacağını belirten Ömer Faruk Öz, Malatya’nın bir bütün olarak gelişmesinin ve kalkınmasının tüm beldelere ve ilçelere de katma değer olarak döneceğini, yatırımların da bununla orantılı olarak büyüyeceğini anlattı.

Hekimhan'ın yıllardır devam eden su problemini çözecek olan projenin tamamlandığının müjdesini de veren Ömer Faruk Öz, yapım ihalesinin İller Bankası tarafından Ağustos ayının ilk haftasında yapılacağını ve bu proje ile Hekimhan'ın su probleminin çözüleceğini belirtti.

Milletvekillerine ziyarette Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Abdulselim Çağlar, İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut, Hekimhan İlçe Başkanı İhsan Sarıtaş, Girmana Belediye Başkanı Kaya Akgül, Kocaözü Belediye Başkanı Gani Karaca, Belediye Meclisi Üyesi Aziz Görgeç ve İl Genel Meclisi Üyesi Nebi Yiğit eşlik ettiler.

esenlikpng468    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
haberlersanalbasin.com üyesidirBASIN-YAYIN