Ağbaba, Adalet İsteyen Tüm Kesimlerin Sesi oluyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın organizasyon,düzen ve güvenliğinden sorumlu olduğu yürüyüşte bugüne kadar herhangi olumsuz olay yaşanmadığı, yürüyüş boyunca kitlenin her geçen gün arttığı belirtiliyor.

19 Haziran 2017 Pazartesi 14:13
Ağbaba, Adalet İsteyen Tüm Kesimlerin Sesi oluyoruz
banner83
CHP’nin başlattığı Adalet Yürüyüşü 5. Gününde devam ediyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın organizasyon,düzen ve güvenliğinden sorumlu olduğu yürüyüşte bugüne kadar herhangi olumsuz olay yaşanmadığı, yürüyüş boyunca kitlenin her geçen gün arttığı belirtiliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara Güvenpark’tan geçen Perşembe günü başlattığı Adalet Yürüyüşü İstanbul’a doğru ilerlemeye devam ediyor. 25 gün süreceği öngörülen 432 kilometrelik yürüyüşün 5. Gününde Kızılcahamam’dan yürüyüşe geçildi.

ON BİNLER OLDUK,ADALET İSTİYORUZ

Yürüyüşün başında beri koordinatörlük yapıp yürüyüşün düzen ve güvenliğinden sorumlu olan CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, yürüyüşün beklediklerinden daha olumlu ve heyecanlı geçtiğine dikkat çekerek Adalet Yürüyüşü ile toplumun tüm kesimlerine nefes olmak istediklerini söyledi. Ağbaba yaptığı açıklamada, “5 gün boyunca çığ gibi artan kalabalık ve destekle ne kadar doğru ve kararlı bir adım attığımızı görüyoruz. Sanatçılar, siyasetçiler, bilim insanları, sendikacılar, STK Temsilcileri, yazarlar adalet yürüyüşünde bizlere destek ve güç veriyor.Yol güzergahında yürüyüşümüze katılan kitlelerle birlikte onbinler olup yürüyoruz”dedi.

ADALET İSTEYEN TÜM KESİMLERİN SESİ OLUYORUZ

Türkiye’de adalet isteyen tüm kesimlerin haklı taleplerini yerine getirmek için başlattıkları Adalet Yürüyüşü’ne büyük bir kararlılıkla devam ettiklerini kaydeden Ağbaba, Tarihi Adalet Yürüyüşünün, Türkiye'nin adaleti için, demokrasisi için,insan hakları için gerçekleştirildiğini söyledi.

Ağbaba; “Adalete sahip olmak isteyen herkes bu yürüyüşe katılabilir. Nasıl ki ‘Hayır’ cephesinde herkes kendi ‘Hayır’ını savunduysa ve ‘Hayır’da birleşme olduysa, Adalet Yürüyüşü’nde de herkesin birleşmesi gerekir”dedi. 


banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv