banner327

24 Haziran'dan sonra daha hızlı mesafe alacağız

Çakır, "Önemli olan hizmet üretebilmek. Altyapı her şeyden önemlidir. Ciddi yollar yapıldı. Binlerce kilometre yol yaptık. Köprüler yaptık. Malatya ve ilçeyi kalkındırmak bizim ana görevimiz. Malatya'yı yeniden inşa ettik" dedi.

13 Haziran 2018 Çarşamba 15:07
24 Haziran'dan sonra daha hızlı mesafe alacağız
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Önemli olan hizmet üretebilmek. Altyapı her şeyden önemlidir. Ciddi yollar yapıldı. Binlerce kilometre yol yaptık. Köprüler yaptık. Malatya ve ilçeyi kalkındırmak bizim ana görevimiz. Malatya'yı yeniden inşa ettik" dedi.
Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Doğanşehir İlçesi'nde ziyaretler bulundu. İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, daha sonra Erkenek, Kurucuova ve Sürgü'de ziyaretlerde bulundu.
Doğanşehir İlçesi'nde Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılan Çakır, daha sonra İnönü Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap etti.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "AK Parti'nin yapmış olduğu hizmetleri, ülkemizin içerisinde bulunduğu süreci ve sıkıntıyı anlatıyoruz. Yerel olarak hangi hizmetleri yaptık bunları anlatıyoruz. Bölgemizin, mahallemizin altyapı, üstyapı bir sorun var mı bunları dinliyoruz" dedi.
Çakır, MASKİ'nin 11 ilçede altyapıyı yeniden kurduğunu kaydederek, "Her ilçemize yaklaşık 30 milyonun üzerinde MASKİ bir yatırım yaptı. Bu çok ciddi bir yatırım. Tüm şebekeler yenilendi. Önemli olan hizmet üretebilmek. Altyapı her şeyden önemlidir. Ciddi yollar yapıldı. Binlerce kilometre yol yaptık. Köprüler yaptık. Malatya ve ilçeyi kalkındırmak bizim ana görevimiz. Malatya'yı yeniden inşa ettik" diye konuştu.
Doğanşehir'de Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında da konuşan Çakır, şunları söyledi: "Kalkınmayla birlikte daha yaşanabilir bir ülke, huzurlu bir ülke, terörden arındırılmış bir ülke, bütün baskı, iç ve dış vesayet yapılarından kurtulmuş bir dönemi 24 Haziran'dan sonra daha hızlı mesafe alacağız. Hizmetlerimiz saymakla bitmez."
Çakır, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ile birlikte İnönü Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap etti. Çakır, konuşmasında, "Altyapıda çok büyük bir değişim yapıyoruz. Malatya merkezde, 11 ilçemizin tamamın altyapısını sıfırdan kuruyoruz. Eski hatları iptal edip, yeniden sistemler kuruyoruz. Ciddi ve maliyetli yatırım yaptık. Sadece Malatya merkezin yatırımı, 110 milyon Euro'luk bir yatırım" ifadelerini kullandı.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ise 24 Haziran'daki seçimlerin önemine dikkat çekerek, "Bürokratik vesayetin bittiği bir milattır bu. Güçlü meclis, güçlü hükümet sistemiyle her şey daha hızlı olacak. Tüm hizmetler daha hızlı olacak" diye konuştu.
Palandöken, AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu belirterek, "AK Parti'de siyaset şahıslar üzerinden yapılmaz, dava üzerinden yapılır. Bizler dava adamıyız" dedi.

“Güneş balçıkla sıvanmaz”

Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Güneş balçıkla sıvanmaz. Yalancılara, dolancılara, menfaatçilere, liderimizi ve partimizi karalamaya cüret edenlere, samimi olmayan hesaplarla yol yürüyenlere, alttan alttan iş çevirenlere en büyük cevabı 24 Haziran'da milletimiz verecektir" dedi.
Çalık, AK Parti'nin 16 yılda Malatya'da büyük bir değişim ve dönüşüme imza attığını ifade ederek, "Malatyalı hemşerilerim doğru ile yanlışı, haklı ile haksızı birbirinden çok iyi ayırt etmekte, haklının hakkını vermekten asla imtina etmemektedir. AK Parti olarak 16 yılda şehircilik ve hizmet anlamında Malatya'da büyük bir devrim ve dönüşüm gerçekleştirdik. Yaptığımız hizmetleri görmek için küçük bir hafıza, azıcık bir vicdan yeter de artar bile. Bizler, bu dönüşümün baştan sona bir parçası olmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.
Bu zamana kadar bizi gönülden destekleyen, gittiğimiz her yerde, her zaman bizleri teveccühle karşılayan hemşerilerime yürekten şükranlarımı iletiyorum. Darende'den Kale'ye, Pütürge’ye; Arapgir'den Doğanşehir'e, bir baştan bir başa Malatya'yı bolünmüş yollarla, tünellerle, köprülerle, hastanelerle, okullarla, barajlarla, kanallarla, parklarla, bahçelerle donattık, donatmaya devam ediyoruz. Hizmeti en ücra noktalara götürdük, götürmeye devam ediyoruz. AK Parti olarak Malatya'ya yaptığımız hizmetler ortadadır ve gerek çevre illerin gerekse tüm Türkiye'nin dikkatini çekmektedir" diye konuştu.
"Kıymetli hemşerilerimizin liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye itimadı tamdır" diyen Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü: "Güneş balçıkla sıvanmaz. Yalancılara, dolancılara, menfaatçilere, liderimizi ve partimizi karalamaya cüret edenlere, samimi olmayan hesaplarla yol yürüyenlere, alttan alttan iş çevirenlere en büyük cevabı 24 Haziran'da milletimiz verecektir. Bizler; 24 Haziran'dan itibaren çok daha güçlü, çok daha güzel bir Malatya'ya ve Türkiye'ye uyanacağız. Bazıları içinse 24 Haziran pişmanlıklarla dolu bir sürecin başlangıcı olacak. Kıymetli hemşerilerimizin liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye itimadı tamdır. Bu kritik dönemde kimin ne yaptığını, nerede durduğunu çok iyi gözlemlemekte ve hesabını görmek için 24 Haziran'ı sabırsızlıkla beklemektedir. 24 Haziran sonrasında ne olacağını merak edenler yakın geçmişe, tarihin çöplüğüne baksınlar.Zira geçmiş, saman alevi gibi parlayıp, mum gibi sönenlerle dolu. Ayakkabı gibi cilalatılıp, bataklığa gömülenlerle dolu. Namertlerin, pazarlıkçıların, gizli ajandası olanların ne bu milletin gönlünde, ne de Türk siyasetinde yeri olamaz."

"Malatya 24 Haziran'da yeni bir tarih yazacak"


AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, 24 Haziran'da Malatya'nın AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük bir destek vererek, bir kez daha tarih yazacağını söyledi.
Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Mücelli Caddesi, İnönü Caddesi, Kiğılı Pasajı esnaflarını ziyaret ederek, Karagöz Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak bir dizi esnaf ziyaretinde bulundu. 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimler için destek isteyen Kahtalı, "AK Parti'ye ve cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek istiyoruz. Güçlü bir meclis diyoruz" dedi.
Kahtalı, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında Karagöz Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Mahalle toplantısında konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Karagöz bizim gözümüz. Karagöz olunca bizim için akan sular durur" dedi.
Başkan Polat, 24 Haziran'ın önemini Karagözlülerin çok iyi bildiğini ifade ederek, "Cumhurbaşkanımızı çok güçlü bir şekilde seçmemiz lazım. Birlemiş Milletlere, Avrupa2ya gittiğinde sırtını millete yaslaması gerekiyor. Onu 50 artı bir kişiyle değil daha üst noktalara götürmeliyiz. Yüzde 60'la destek vermeliyiz. Cumhurbaşkanımızın yanında yeni hükümet sistemine göre birde meclisi seçeceğiz. Meclis artık tamamıyla profesyonel olarak yasamayla uğraşacak. Bakanlar meclisten olmayacak. Uzman bir Bakanlar Kurulu olacak. Mecliste tamamıyla hükümetin yasalarını, anayasalarını, kanunlarını çıkaracak. Güçlü bir meclis, hükümet olacak. Bunun sonucunda da güçlü bir Türkiye olacak. Türkiye'nin şahlandırılması için 24 Haziran'da tercihimizi yapacağız" şeklinde konuştu.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı ise "Önümüzde bir 24 Haziran var. Allah nasip ederse 24 Haziran'da 12 seçimde nasıl ki AK Parti mühürlerini bastıysak, inşallah Malatya yine büyük bir tarih yazacak" diye konuştu.
Kahtalı, ülkenin birçok badirelerden geçtiğini anlatarak, şunları söyledi: "Bir yola çıktık. Bu yolda da siz Karagözlü hemşerilerimizle birlikte bir mücadelenin içerisine girdik ve yine bir taraf olma zamanı geldi. Olacağımız tarafın bize hem dünya hem de ahirette getirecekleri neler onlara bakmamız lazım. AK Parti 2001'de kuruldu ve bugüne kadar her zaman milletin değerlerine sahip çıkmış ve geleceği için ülkemizin önünde hangi engeller varsa kaldırarak, 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaşabilmek için tüm gayretini ortaya koymuş bir partidir. Yola çıktığımızda rahmetli Menderes'in sözü olan 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak', 'Biz kefenimizi giyip, çıktık' diyen bir liderle yola çıktık. O liderde, bu milletin gönlüne taht kurmuş; Recep Tayyip Erdoğan. Allah'a hamdolsun her zaman milletinin yanında oldu. Milletine rağmen siyaset yapanlarla her zaman mücadele etti. Hem içerideki hem de dışarıdaki hainlerle mücadele etti. Ülkemizin kalkınması, terörden arınması, refahının artması, gençlerimize iş ve aş bulmak için çalıştı."
24 Haziran akşamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı devlet başkanı, çok güçlü bir meclisle destek vererek, ikinci bayramı yaşayacaklarını belirtti.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325