24 Haziran tarihi bir fırsat

Bakan Tüfenkci, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Topsöğüt Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı.

20 Haziran 2018 Çarşamba 16:03
24 Haziran tarihi bir fırsat
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, 24 Haziran seçimlerini dünyanın yakından takip ettiğini ifade ederek, "Ülkemizin geleceğine dair; bu kadar ateş çemberi içerisinde güçlü bir Türkiye'yi oluşturmalıyız" dedi.

Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Akpınar, Kadayıfçılar Çarşısı esnafını ziyaret ederek, Özalper Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap etti.

Çakır, ilk olarak Akpınar ve Kadayıfçılar Çarşısı esnafını ziyaret etti. Esnaflardan 24 Haziran için destek isteyen Çakır, yoğun ilgi altında ziyaretlerde bulundu.

Çakır, daha sonra Özalper Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap etti. Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, "Ben sizlerden ülkemizin kaderini belirleyecek, çocuklarımızın geleceğini şekillendirecek olan bu seçim için desteğinizi bekliyorum. Hem cumhurbaşkanımızı hem de devam ede gelen istikrar, icraat ve güven ortamının devamı için AK Parti'mize desteklerinizi bekliyorum" dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır ise 24 Haziran seçimlerinin dünyanın takip ettiği çok önemli bir süreç olduğunu söyledi. Çakır, "Bu süreci siz yönlendireceksiniz. Oylarınızla siz, belki bölgenin kaderini değiştireceksiniz. Ülkemizin geleceğine dair; bu kadar ateş çemberi içerisinde güçlü bir Türkiye'yi oluşturmalıyız" diye konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Malatya'ya 9 yıl hizmet ettiğini anımsatan Çakır, "Bu süre içerisinde Malatya'da büyük bir değişim ve dönüşümü sağladık. Ekibimizle birlikte Malatya'mızda gece gündüz demeden her noktada hizmetlerimiz var. Malatya adeta yeniden inşa edildi. Malatya'mızın altyapısı baştan sona planlanarak, uzun vadeli bir 65 yıllık bir planlama yapıldı. Malatya, yaşanabilir, nezih bir kent oldu" dedi.

"24 Haziran'da durmak yok yola devam diyeceğiz"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "24 Haziran'da durmak yok, yola devam diyeceğiz" dedi.

Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Kuyumcular Çarşısı, Yeni Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

24 Haziran seçimleri için destek isteyen Kahtalı, "24 Haziran'da ülkemiz bir yol ayrımına girecek. Allah'ın izniyle bugüne kadar Malatya'mız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'mize büyük destek verdi, bu desteğin 24 Haziran'da da süreceğine inanıyoruz" dedi.

‘HEDEFİMİZ ÇİFTE ZAFER’
Kahtalı, 24 Haziran seçimlerinin hayati bir önem taşıdığını belirterek, "İnşallah 24 Haziran akşamı çifte zafer kazanacağız" dedi.

Kahtalı, yaklaşan 24 Haziran seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Milletin sandıkta sadece cumhurbaşkanı ve milletvekili seçmeyeceğinin altını çizen Kahtalı, "Milletimiz geleceğine oy verecek" ifadelerini kullandı. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişin bu seçimle sağlanacağını söyleyen Kahtalı, değişimin, dönüşümün ve istikrarın sürmesi için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyaç olduğunu belirtti. AK Parti kadrolarının milleti tanıyan, hizmetten anlayan kadrolar olduğunu kaydeden Kahtalı: ‘’Daha yapacağımız çok iş, ülkemizin alacağı çok yol var. AK Parti bu ülkenin en güçlü ve istikrarlı partisidir. Milletimiz şimdiye kadar bize hiçbir şekilde desteğini esirgemedi. Cumhurbaşkanımızın, partimizin arkasında Beydağı gibi dimdik durdu; gölgesiyle koruyup kolladı. Her seçimden zaferle ayrıldık. Bu da aziz milletimizin bize olan itimadıyla oldu. Şimdi hedefimiz 24 Haziran’da da milletimizin büyük desteğiyle çifte zaferdir" şeklinde konuştu.

"Cumhurbaşkanımı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye karşı girişilen bir kara propaganda var" diyen Kahtalı sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu çığırtkanlığı yapanların hedefinde Türkiye’yi 2002 öncesi olduğu gibi bağımlı bir ülke pozisyonuna sokmak isteyenlerdir. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının ABD Başkanının karşısında el pençe divan durmasını isteyenlerdir, ülkeyi koalisyonlarla yönetip ekonomik ve siyasi istikrarsızlığı tekrar getirmek isteyenlerdir, yazar kasaların havada uçuştuğu dönemleri ellerini ovuşturarak izlemek isteyenlerdir, hastane, bakkal, banka kuyruklarının tekrar oluşmasını isteyen karanlık düşüncelerdir, Türkiye’yi tek dişi kalmış medeniyet canavarlarına yem etmek isteyenlerdir. Allah’ın izniyle milletimiz bu kabusların bir daha yaşanmasına asla izin vermeyecektir. AK Parti’nin ışığı, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile ‘Durmak yok yola devam edeceğiz."

"24 Haziran tarihi bir fırsat"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Yıkmak için bir insan iş başına getirilir mi? Yapmak için, yeni bir Türkiye'nin inşası için iş başına getirilir. Onun için yeni bir Türkiye'nin temelini güçlü bir meclis ve hükümetle atacak. Bunun içinde 24 Haziran tarihi bir fırsat" dedi.

Bakan Tüfenkci, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Topsöğüt Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı.

'Topsöğüt sizlerle gurur duyuyor' sloganlarıyla karşılanan Bakan Tüfenkci, coşkulu kalabalığa hitap etti.

Bakan Tüfenkci, 24 Haziran'da önemli ve tarihi bir seçim yapılacağını ifade ederek, "Bu seçimde esasında Türkiye'nin geleceğini, kaderini oylayacağız. Bu seçimde gençlerimize daha fazla iş, aş mı diyeceğiz, yoksa yapılanları yıkmayı taahhüt edenleri mi iş başına getireceğiz, 24 Haziran'da sizler buna karar vereceksiniz. Vizyon sahibi bir lider, birikim sahibi bir lider, tecrübe sahibi bir lideri mi iş başına getireceksiniz yoksa daha Türkiye'yi tanımayan bir çırağı mı iş başına getireceksiniz, bunun kararını sizler 24 Haziran'da vereceksiniz. Türkiye'yi karanlık dönemlerden bugünlere getiren bir lidere mi oy vereceksiniz, yoksa eskiye dönüş, Parlamenter Sisteme dönüş özlemiyle yanıp tutuşan, mili iradeyi hiçe sayanlara mı oy vereceksiniz, 24 Haziran'da bunun kararını vereceksiniz" diye konuştu.

"Birileri laf üretir, birileri icraat yapar" diyen Bakan Tüfenkci, sözlerini şöyle sürdürdü: "AK Parti bugüne kadar laf, söz değil icraat üretti. Taş üzerine taş koydu, yol üzerine yol koydu, köprüleri birbirine bağladı, dağları deldi tüneller yaptı, limanlara ulaştırdı, ihracatımızı tam beş kat büyüttü. Esasında Türkiye'yi AK Parti her alanda 3,5 kat büyüttü. Bugün geldiğimiz bokta itibariyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle birlikte gençlerimizin daha iyi imkanlarla okuduğu, daha iyi eğitim aldığı, daha fazla demokrasinin, daha fazla hukukun, daha fazla refahın arttığı bir dönemi oylayacaksınız. işte bu döneme o gün 16 Nisan'da 'hayır' diyenler mi sizi yönetecek, yoksa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne sizin gibi 'evet' diyenler mi yönetecek, bunun kararını milletimiz verecek."

Bakan Tüfenkci, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'Ben taşeronun lafını ettim, iktidar, Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Dolayısıyla bana oy verin' dediğini belirterek, "Demek ki binayı yapana değil, lafını edene bu millet oy verecek. Değil size oy, hiçbir şey vermez. Çünkü senin cumhurbaşkanı adayın 'Bana iki yıl yeter' diyor. Ne için 'İki yıl yeter' diyor? Kanal İstanbul'u, yerli ve milli üretim olan otomotiv fabrikasını yapmamak; köprüleri, yolları, limanları, üniversiteleri 'beton yığını' olarak görüp, yıkmak için. Yıkmak için bir insan iş başına getirilir mi? Yapmak için, yeni bir Türkiye'nin inşası için iş başına getirilir. Onun için yeni bir Türkiye'nin temelini güçlü bir meclis ve hükümetle atacak. Bunun içinde 24 Haziran tarihi bir fırsat. Bu tarihi fırsatı sizler sandıklara giderek, sandıklardaki katılımı artırarak, her bir kardeşim 'bana ne' demeden sandığa sahip çıkarak, oyunu demokrasiden, milli iradeden, Cumhur İttifakı'ndan, Recep Tayyip Erdoğan'dan yana kullanacak" şeklinde konuştu.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv