Yukarı Çolaklı Mahallesi’nin İçmesuyu Altyapısı Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü Yukarıçolaklı Mahallesi’nde 1. Etap yatırımlarından olan 3.000 metrelik içmesuyu altyapısı ve 20 adet abone bağlantısı çalışmalarını tamamladı.

19 Eylül 2017 Salı 19:47
Yukarı Çolaklı Mahallesi’nin İçmesuyu Altyapısı Tamamlandı
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Yukarıçolaklı Mahallesi’nde 1. Etap yatırımlarından olan 3.000 metrelik içmesuyu altyapısı ve 20 adet abone bağlantısı çalışmalarını tamamladı.

“Yukarıçolaklı’ya 50 Yıllık Sağlam Altyapı”
MASKİ Genel Müdürlüğü Malatya’nın her bölgesinde ihtiyaç doğrultusunda içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı yatırımları yaparak şehrin gelecek 50 yılını inşa ediyor. Yukarıçolaklı Mahallesi’nde içmesuyu altyapı çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “ Yukarıçolaklı Mahallemizde yaptığımız incelemeler neticesinde içmesuyu altyapısının güçlendirilmesi gerektiğini tespit ettik. Gerekli plan ve projeleri hazırlayarak yatırımlarını başlattık. Mahallemizde 160’lık polietilen borular kullanarak 3.000 metrelik içmesuyu hattı, 127 metre abone bağlantı hattı ve 20 adet abone bağlantısı çalışmalarının yatırımlarını tamamladık. Böylece Yukarıçolaklı Mahallesi’nin içmesuyu altyapısının 1. etabı tamamen yenilenmiş oldu. Dış müdahaleler olmadığı müddetçe mahallemizde içmesuyu ile ilgili sıkıntı yaşanmayacak. Malatya genelinde yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Malatya’mızın tamamının altyapısını güçlendirene kadar çalışmalarımız devam edecek. Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. “ dedi.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv