Yaz okullarına giden öğrenciler çok mutlu

Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan sosyal merkezler tarafından düzenlenen yaz okullarına gelen öğrenciler değişik konularda aldıkları eğitimin yanısıra hem sosyalleşiyor, hem de ilimizin tarihi yerlerini gezerek güzel vakit geçiriyorlar.

21 Temmuz 2017 Cuma 20:15
Yaz okullarına giden öğrenciler çok mutlu
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan sosyal merkezlerde 4 yıldır öğrencilere yönelik, kurslar, çeşitli sportif aktiviteler, müzik aletleri kursları, değerler eğitimi ve geleneksel çocuk oyunlarına yönelik eğitimler veriliyor.

4 eğitim merkezi ile Özalper, Yeşiltepe, Melekbaba, Salköprü Semt Konakları ve Kernek Külliyesiyle birlikte toplam 9 sosyal merkez de verilen eğitimlerde öğrenciler hem öğreniyor, hem de eğleniyorlar. Büyükşehir Belediyesi sosyal merkezlerine devam eden öğrenciler, görevli eğitimciler tarafından zaman zaman Motaş'a ait tur otobüsüyle de Malatya'nın tarihi mekânlarını gezerek keyifli vakit geçiriyorlar.

Okulların tatil olmasıyla birlikte yaz tatillerini sosyal merkezlerde geçiren öğrenciler, yaşadıkları yerlerde böyle merkezlerin olmasından dolayı memnun olduklarını, bundan dolayı da Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür ettiklerini belirtiler.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv