Vali Toprak, Melekbaba Semt Konağını Ziyaret Etti

Vali Mustafa Toprak, Melekbaba mahallesinde Semt Konağını ziyaret ederek incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldı ve buradaki kursiyerlerle de görüştü.

12 Haziran 2017 Pazartesi 19:40
Vali Toprak, Melekbaba Semt Konağını Ziyaret Etti
banner83
Vali Mustafa Toprak, Malatya Müftülüğünce Melekbaba Camiinde düzenlenen Yaz Kuran Kursunun açılış programı için gittiği Melekbaba mahallesinde Semt Konağını da ziyaret ederek incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldı ve buradaki kursiyerlerle de görüştü.
Melekbaba Semt Konağını beraberinde Battalgazi İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz ve İl Müftüsü Ümit Çimen ile birlikte ziyaret eden Vali Toprak, Konak içerisindeki atölyeleri gezerek Halk Eğitimi Merkezinin düzenlemiş olduğu El Sanatları ve Mefruşat atölyelerindeki kursiyerlerle bir süre görüşerek çalışmaları hakkında bilgiler aldıktan sonra kendilerine başarılar dileyerek atölyelerden ayrıldı.
Çeşitli spor etkinliklerine katılan çocukları da ziyaret eden Vali Toprak, Satranç oynayan çocukları izledikten sonra Masa Tenisi oynayan çocukların yanına giderek bir süre onları izledikten sonra çocukların istekleri üzerine onlarla ve İl Müftüsü Çimen’le Masa Tenisi oynadı.
Çocukları sokaklarda boş boş dolaşmayıp, çeşitli tehlikelerden uzak durdukları ve tatillerini iyi bir şekilde böyle güzel tesislerde değerlendirdikleri için kutlayıp teşekkür ettikten sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirip buradan ayrıldı. 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv