Tüfenkçi, toplum gönüllüleri birliği derneği'ni ziyaret etti

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

07 Eylül 2018 Cuma 18:50
Tüfenkçi, toplum gönüllüleri birliği derneği'ni ziyaret etti
64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

Şehrin bileşenlerinin ortak akılla hareket etmesinin, şehrin kalkınması ve gelişmesi için önemli olduğunu vurgulayan Tüfenkci, AK Parti olarak özellikle Türkiye’nin büyümesine ve gelişmesine katkı veren Türkiye’yi bir adım öne götürecek her çalışmayı önemsediklerini belirtti.

Tüfenkci, sivil toplum örgütlerinin karınca kararınca bulunduğu ortamlarda Türkiye’yi ileriye götürecek çalışmalara katkı vermeye çalıştığını kaydederek, “Bunun için de her bir arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’nin zor zamanlardan geçtiğine dikkati çeken Tüfenkci, şöyle devam etti:
“Gerek ekonomik anlamda gerek terörle mücadele anlamında gerekse dış konjonktürün Türkiye’yi sıkıştırma ve Ortadoğu da dahil olmak üzere saf dışı bırakma noktasında bir takım oyunların oynandığı bir dönem içerisinden geçiyoruz. Ama ben inanıyorum ki milletimiz Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri yakinen takip ediyor ve dolayısıyla da oynanan ve oynanmaya çalışılan oyunları dikkatlice izliyor. Bu anlamıyla birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece bunların da üstesinden Allah’ın izniyle geliriz.
Türk milleti ferasetli, büyük ve necip bir millet. Nasıl Kurtuluş Savaşından, Çanakkale’den başarıyla çıkmışsak, 15 Temmuz’daki badireleri atlatmışsak inşallah bunları da hep beraber atlatırız.”

Tüfenkci, yerel seçimlerde Malatya’nın büyümesine ve topyekûn hareket etmesine vesile olacak insanların iş başına gelmesi temennisinde bulunarak, “Malatya yakalayacağı enerji ve sinerjiyle inşallah, Türkiye’de rekabet düzeyi en yüksek iller arasında yer alır. Bugüne kadar özellikle Malatya’nın organize sanayide yakalamış olduğu başarı, 6. Bölge teşviklerinden faydalanması, küçük sanayinin il dışına taşınması noktasındaki pilot projede yer alması, İkinci Üniversite ve Onkoloji Hastanesi akabinde sağlık anlamında kendi kendine yeter bir il olması önemli gelişmelerdi. Bu anlamıyla belediyelerin yaptığı ve yapacağı hizmetlerle bir bütün halinde Malatya farklı bir noktaya gelecektir. Bunda da sizlerin gayreti ve emeği olacağına inancım tam” diye konuştu. 
banner315

    Yorumlar

banner344
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342