Toyota’nın 56’ncı plazası Malatya’da hizmete girdi

Toyota Plaza Yiğitvar 735 metrekaresi showroom, 2 bin 756 metrekaresi kapalı alan olmak üzere 10 bin 820 metrekare üzerine kuruldu.

19 Eylül 2017 Salı 18:37
Toyota’nın 56’ncı plazası Malatya’da hizmete girdi
banner83
Toyota’nın, en yeni plazası Malatya’da hizmete girdi. Toyota Plaza Yiğitvar ile Malatya ve bölge halkına hizmet verecek olan Toyota’nın 56’ncı plazası, Toyota’nın 3S Plaza (satış, servis ve yedek parça) konseptine uygun olarak inşa edildi. Toyota Plaza Yiğitvar 735 metrekaresi showroom, 2 bin 756 metrekaresi kapalı alan olmak üzere 10 bin 820 metrekare üzerine kuruldu.
Malatya başta olmak üzere tüm bölgede faaliyet göstermek amacıyla açılan Toyota Plaza Yiğitvar’da satış ve satış sonrası hizmetler için 29 kişilik uzman bir ekip görev yapıyor. Toyota Plaza Yiğitvar’da, satış, mekanik, kaporta ve boya atölyelerindeki deneyimli ekipler müşterilere hizmet verirken, araçların yedek parça ihtiyaçları da yedek parça deposundan karşılanıyor.
Toyota Plaza Yiğitvar Genel Müdürü Utku Alp Yiğitvar, Malatya’ya layık olan modern bir plazayı hizmete sunduklarını belirterek “Halkımızın beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik olarak inşa edilen plazamız, showroom’un yanında satış ve satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerimize en iyi hizmeti sunacaktır.” şeklinde konuştu.
Yiğitvar, mutlak müşteri memnuniyetinin Toyota’nın asla ödün veremeyeceği bir yaklaşım tarzı olduğunu da kaydederek “Toyota kalitesini Malatya’ya taşımak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla açmış olduğumuz plazamız Toyota’nın gücünü gösterecek ve sektörümüzdeki farkımızı ortaya koyacaktır” dedi.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv