banner327

Temiz Çevre ve Sağlıklı Yaşam İçin Çalışmalar Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kuzey İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi çalışmaları kapsamındaKuluncak Kızılhisar, Yazıhan Yukarıboyaca ve Arguvan Göçeruşağı mahallerine fosseptik inşa etti.

19 Aralık 2018 Çarşamba 12:33
Temiz Çevre ve Sağlıklı Yaşam İçin Çalışmalar Devam Ediyor
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kuzey İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi çalışmaları kapsamındaKuluncak Kızılhisar, Yazıhan Yukarıboyaca ve Arguvan Göçeruşağı mahallerine fosseptik inşa etti.

Kuluncak Kızılhisar, Yazıhan Yukarıboyaca ve Arguvan Göçeruşağı mahallerine fosseptik

Büyükşehir süreciyle kurulan ve Malatya’nın tamamının altyapısından sorumlu olan MASKİ şehir genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Kuluncak Kızılhisar’a 1000 kişiye, Yazıhan Yukarıboyaca’ya 250 kişiye, Arguvan Göçeruşağı’na ise yine 250 kişiye hizmet verecek şekilde fosseptik inşa edildi.

Kızılhisar Mahallesi Muhtarı Mehmet İnci:“Yeni bir fosseptik çukuruna kavuştuğumuz için memnunuz”

Çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirenKızılhisar Mahallesi Muhtarı Mehmet İnci, “Daha önce fosseptiğimiz dereye akıyordu. MASKİ tarafından yeni fosseptik çukuru yapıldı. Bu sayede daha sağlıklı ve temiz bir çevreye kavuştuk.Mahallemizde 330’un üzerinden su abonemiz var. 200’ye yakın evin fosseptiği o noktaya akıyor. Yeni bir fosseptik çukuruna kavuştuğumuz için memnunuz. Çalışmaları için Büyükşehir’e, MASKİ’ye ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325