Telefon İle Yapılan Dolandırıcılığa Dikkat!

Fırat EPSAŞ yaptığı açıklamada; abonelerinden, telefon ile arayarak verilen hesap numaralarına para yatırılmasını isteyen kişilere kesinlikle itibar edilmemesini istedi.

11 Mayıs 2017 Perşembe 14:25
Telefon İle Yapılan Dolandırıcılığa Dikkat!
banner83
Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinde Elektrik Perakende ve Satış hizmeti sunan Fırat EPSAŞ, hizmet verdiği illerdeki vatandaşları, telefonla dolandırıcılık faaliyetlerine karşı uyardı. Fırat EPSAŞ yaptığı açıklamada; abonelerinden, telefon ile arayarak verilen hesap numaralarına para yatırılmasını isteyen kişilere kesinlikle itibar edilmemesini istedi.
Fırat EPSAŞ, hizmet verdiği Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerindeki elektrik tüketicilerini olası dolandırıcılara karşı uyardı. Telefon ile arayıp, AKSA personeli olduğunu belirterek, borcu olmadığı halde borç faturası bulunduğunu iddia eden veya fatura borcu bulunan tüketicilere kısmi veya tamamının ödenmesi için verdikleri hesap numarasına hiçbir koşulda itibar edilmemesini bildiren Fırat EPSAŞ, bu tür telefonlar alan abonelerine, Fırat EPSAŞ İl Müdürlüklerine gitmelerini önerdi.
Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, Fırat EPSAŞ şubelerini ziyaret edebilir ya da
444 9 186 numaralı çağrı merkezini arayabilir.
 
banner143

    Yorumlar

banner309
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv