Şengün'den Hayırsever Vatandaşa Teşekkür

Battalgazi Atabey feribot iskelesinde yapımı devam eden büfe, yolcu bekleme salonu, bebek bakım odası ve wc'nin 5 yıllığına kiraya verilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.

13 Eylül 2017 Çarşamba 18:23
Şengün'den Hayırsever Vatandaşa Teşekkür
banner83
Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı toplantılarına,13Eylül Çarşamba günü başlandı.
Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda saat 14.00’da Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün Başkanlığında yapılan toplantının ilk birleşimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Meclis toplantısında ilk olarak 15 Ağustos 2017 tarihinde yapılan toplantının karar özeti okunarak kabul edildi.
Battalgazi Atabey feribot iskelesinde yapımı devam eden büfe, yolcu bekleme salonu, bebek bakım odası ve wc'nin 5 yıllığına kiraya verilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.
ŞENGÜN'DEN HAYIRSEVER VATANDAŞA TEŞEKKÜR
Akçadağ ilçesi Dutlu mahallesi civarında bulunan ve Döney Şahin'e ait olan 103 ada, 52 noluparselin mezarlık olarak kullanılmak kaydıyla Büyükşehir Belediyesine bağışlanması kabul edilirken, bu bağıştan dolayı Meclis Başkan Vekili Şefik Şengün hayırsever vatandaşa teşekkür etti.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINA YETKİ VERİLDİ
Battalgazi Bulgurlu Mahallesi sınırlarında bulunan Yeni MalatyasporStadyumunun bir yıllık süre sonuna kadar kullanım hakkının Yeni Malatyaspor Kulübüne verilmesi ile ilgili protokol iş ve işlemleri için Büyükşehir Belediye Başkanına yetki verilmesi kabul edildi.
ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AYNI YERDE KALACAK
Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Yeşilyurt ilçesi Koyunoğlu Mahallesi Abdullah Gül parkı içinde bulunan 655 ada 412 taşınmazın tekrar Malatya İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü'ne 4 yıllığına tahsis edilmesi de mecliste kabul edildi.
KOMİSYONLARA HAVALE
Gündemde yer alan diğer maddelerin bir kısmı ertelenirken, bir kısmı da görüş alınması için ilgili komisyonlara havale edildi.
II. BİRLEŞİM 18 EYLÜ'DE
Büyükşehir Belediye Meclisi, Eylül Ayı Meclis Toplantısı’nın II. Birleşimini 18 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’de yapmayı kararlaştırdı.
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv