banner327

Selam Medya Grubu’nun Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Radyo Selam’ın 25’inci, Vuslat TV’nin 8’inci ve Vuslat Gazetesi’nin 1’inci kuruluş yıldönümü düzenlenen bir etkinlikle kutlandı.

11 Mart 2018 Pazar 16:27
Selam Medya Grubu’nun Kuruluş Yıldönümü Kutlandı
Radyo Selam’ın 25’inci, Vuslat TV’nin 8’inci ve Vuslat Gazetesi’nin 1’inci kuruluş yıldönümü düzenlenen bir etkinlikle kutlandı.

Selam Medya Grubu’nun Kuruluş Yıldönümü Etkinliği’ne Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcı Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Valisi Ali Kaban, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İlçe Belediye Başkanları, STK temsilcileri, kamu dairelerinin il müdürleri, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Etkinlikte ilk olarak Selam Medya Grubu’nu tanıtan bir tanıtım videosu izlettirildi. Daha sonra açılış konuşmasını yapan Selam Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Bakırcı, “Yaptığımız programlarla Malatya’mızda ve bölgede doğru ve hızlı haberciliğe önem verip, toplumun tüm kesimlerine eşit mesafede bulunup, inançlara saygılı, geleneklere bağlı, değerler eğitimini önemseyen, tarihe, kültüre ve sanata gerektiği önemi veriyoruz” dedi.

Vuslat TV ve Vuslat Gazetesi Haber Müdürü Ökkeş Cerit de yapmış olduğu konuşmada, “Yasama, Yürütme ve Yargıdan sonra dördüncü kuvvet olduğu söylenen medyanın toplum üzerinde ki inkâr edilemez etkisini, Selam Medya Grubu olarak bizler kamu menfaatine uygun bir şekilde kullanıp, toplumu bilgilendirirken doğru ve tarafsız olmayı tercih ediyoruz. Genç, dinamik ve heyecanlı bir ekibiz. İmkanlarımız dahilinde, sizlerinde desteğiyle medya grubumuzu daha iyi yerlere taşıyacağımızın sözünü veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Selam Medya Grubu İle Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen Mehmetçiğe Mektup yarışmasında ilk üçe giren öğrencilere ödülleri verildi. Öğrencilerin kaleme aldığı mektuplar hazırlanan bir video ile salondakilere izlettirildi. Öğrencilerin mektupları salonda duygusal anlar yaşattı.

Birinci olan Kemal Özalper İlkokulu'ndan 3-G sınıfı öğrencisi Ali Özgür Gülpınar’a ödülünü MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem verdi. İkinci olan TOKİ İlkokulu 4-D sınıfı öğrencisi Nazgül Cengiz’e ödülünü AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin verdi. Üçüncü olan Doğanşehir Kurucaova İlkokulu 3-A sınıfı öğrencisi Elanur Kurtulmuş’a ödülünü Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır verdi.

Selam Medya Grubu’nun Kuruluş yıldönümü Etkinliği, katılımcılara plaket takdimi ile sona erdi. 

banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325