Şahnahan’da Altyapı Çalışmaları Sürüyor

MASKİ Genel Müdürlüğü,Yeşilyurt İlçesi Şahnahan Mahallesi’nde sürdürdüğü 96 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yapım çalışmalarında 3500 metrelik bölümü tamamladı.

28 Kasım 2018 Çarşamba 13:47
Şahnahan’da Altyapı Çalışmaları Sürüyor
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü,Yeşilyurt İlçesi Şahnahan Mahallesi’nde sürdürdüğü 96 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yapım çalışmalarında 3500 metrelik bölümü tamamladı.


“11.8 milyon değerinde bir altyapı yatırımı”

Malatya’nın altyapısını güçlendirerek vatandaşa kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen MASKİ Genel Müdürlüğü, şehrin bir çok noktasında kanalizasyon ve içmesuyu altyapısı yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Yeşilyurt İlçesi Şahnahan Mahallesi’nde devam eden içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yapım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Şahnahan Mahallesi’nde kanalizasyon ve içmesuyu altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Burada 42 kilometresi kanalizasyon, 54 kilometresi ise içmesuyu olmak üzere toplam 96 kilometrelik uzunluğunda bir altyapı çalışmamız söz konusu. Çalışmanın maliyeti 11.8 milyon TL ve şuana kadar 3500 metrelik bölümü tamamladık. Yine burada52 adet muayene bacası da yapmış bulunmaktayız. Bu çalışmayla Şahnahan halkı daha sağlıklı ve daha sağlam bir altyapıya kavuşacak. Çalışmaları yürüten ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv