NATO İle Terör Örgütleri Üzerinden Savaşıyoruz

Demokratik Eğitimciler Sendikası (DES) İl Başkanı Veysel Fırat, yaptığı yazılı açıklamada "En kısa sürede NATO’dan çıkmalı ve kendimiz için faydalı olacak yeni askeri ve ekonomik birliklerin içinde yer almalı ya da birlikler kurmalıyız" dedi

02 Haziran 2017 Cuma 15:54
NATO İle Terör Örgütleri Üzerinden Savaşıyoruz
banner83
DES İl Başkanı Veysel Fırat, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
NATO’ya dahil olmaktaki maksadımız, üye ülkelerin şerrinden kendimizi korumak ve diğer tehdit unsurlarına karşı NATO’nun desteğini sağlamaktan başka bir şey değildi. Ancak 1952 yılından beri, dâhil olduğumuz bu askeri birliğin, Rusya’nın yayılmacı politikalarına karşı caydırıcılığından başka bir faydasını görmüş değiliz. Bu caydırıcılığın sebebi de diğer NATO ülkelerinin çıkarlarına da dokunmasındandır. Sadece Türkiye’ye zarar verecek bir tehdidin NATO tarafından bertaraf edilmesi asla beklenecek bir şey değildir. 721 şehit, 175 kayıp, 2147 yaralı, 234 askerimizi de esir olarak feda edip üye olduğumuz NATO’dan bu bedelin karşılığını asla alamadık ve alamayacağız.
Kıbrıs savaşında ülkemize uygulanan silah ambargosu, çeşitli aralıklarla yapılan darbe ve darbe girişimlerinin NATO ülkeleri tarafından desteklenmesi gizli değil dost düşman herkes tarafından bilinmektedir. Sadece gücümüz yetmediği için bütün bu yanlışları yuttuğumuzu dost düşman herkes gayet iyi bilmektedir.
Türkiye’nin en büyük sorunu olan PKK, NATO ülkelerinin gayrı meşru çocuğudur. Halk arasında bu gayrı meşru çocuğa ne dendiğini biliyorsunuz. Bu gayrı meşru çocuk, NATO ülkeleri tarafından beslenmekte kollanıp gözetilmektedir. Irak Suriye ve içimizdeki terör örgütleriyle mücadelemizde NATO ülkelerinin desteğini yanımızda görmeyip terör örgütlerine verdikleri destekleri gördük. Bu terör örgütlerine silah, para ve lojistik destek verdikleri gibi ülkelerindeki çalışmalarını da kolaylaştırarak kitlelere ulaşmalarını sağlamaktadırlar. Biz Türkiye olarak, ABD başta olmak üzere bir çok NATO ülkesiyle PYD, PKK, ve DAEŞ gibi terör grupları üzerinden savaşıyoruz. Bu böyle olmasaydı bu örgütleri yok etmek bizim için birkaç günlük meseleden başka bir şey değildir. Ancak işin içinde NATO olunca süreç uzayıp gitmektedir. Bu gizli savaş zaferle bittiğinde bütün bunların hesabını sormak Türk’e çok yakışacaktır.
NATO’DAN ÇIKMALIYIZ
Faydalanmak için dahil olduğumuz, para ve askeri katkıda bulunduğumuz bu birlikte durmamızın Türkiye’ye hiçbir faydası yoktur. Bunlar gözlerini kestirdikleri an saldıracak kapasite ve isteğe sahipler. Aman bu bizim NATO ülkesi demeyeceklerdir. En kısa sürede NATO’dan çıkmalı ve kendimiz için faydalı olacak yeni askeri ve ekonomik birliklerin içinde yer almalı ya da birlikler kurmalıyız. Düşmanlarımızla işbirliği içinde olan bir birlikte olmak hem etik değil hem de onurumuz zedelemektedir. Ülkemizin başına bunca belaları açan, sadece Hıristiyan ülkelerin çıkarlarını gözeten NATO, bizim için şer örgütüdür ve Haçlı Birliğidir. Haçlı seferleri bu kuruluş sayesinde rahatlıkla yapılmaktadır.
DES Malatya İl Başkanı Veysel FIRAT 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv