MÜSİAD Başkanı Kalan Sarraf davası tamamen siyasi dedi

Kalan, Türkiye Cumhuriyeti’ni hedef alan ”Söz konusu davanın tamamen siyasi olduğunu ve ülkemizin hedef tahtasına konduğunu sorumluluk sahibi siyasilerin ve tüm memleket sevdalılarının görmesini bekliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

06 Aralık 2017 Çarşamba 10:38
MÜSİAD Başkanı Kalan  Sarraf davası tamamen siyasi dedi
banner83
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Başkanı Hüseyin Kalan, Türkiye Cumhuriyeti’ni hedef alan ”Söz konusu davanın tamamen siyasi olduğunu ve ülkemizin hedef tahtasına konduğunu sorumluluk sahibi siyasilerin ve tüm memleket sevdalılarının görmesini bekliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.
Kalan,
ABD’de başlayan “Rıza Sarraf Davası” hakkında yaptığı açıklamada, bu davayı arka planını asıl yapılmak isteneni görmeyerek siyasi kaygılar ve kısır analizlerle değerlendirmenin her şeyden önce Türkiye’ye zarar vereceğini ifade etti.
Kalan, bu yargı hamlesinin ve muhalefet üzerinden ilerleyen Türkiye’deki yansımalarının, küresel senaryonun bir parçası olduğu gerçeğini tüm kamuoyunun görmesi gerektiğini vurgulayarak, Bu tür oyunlar için şimdi birlik ve beraberlik zamanı, şimdi ülkemiz içen kenetlenme zamanı ifadelerini kullandı.
Geçmişte Ülkemiz dış müdahalelerin çeşitli şekillerine maruz kalmış ama bugün daha da farklı bir müdahalesine şahitlik yapıyoruz . Bu güzel ülkemiz her dönem ve nerdeyse her gün Emperyalistlerin farklı oyun hile ve desiseleri ile köşeye sıkıştırılmak isteniyor oynanan oyunları görüyoruz . Bu tiyatro ya ve oyuncularına da alkış çalanları görüyoruz. Şeytanın ve şeytanın çocuklarının hileleri ve desiseleri bitmez diyor peşinden gidenleri de onların hilelerini görmeyenleri de biraz basiretli olmaya biraz Vatansever olmaya ve oynanan tiyatroya alkış tutmamaya çağırıyoruz. Türkiye kaybederse Emperyalistlerden başkası kazanmayacak diyoruz ve İsrail’in Kudüs’ü başkent olarak kabul etme kararını tanıyacaklarını belirten ABD’yi kınıyor böyle bir durumun Müslümanlar tarafından asla kabul görülmeyeceğini belirtmek istiyoruz.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv