Milletvekilleri Özhan ve Yaşar, Vali Kaban’ı Ziyaret Etti

Malatya Milletvekilleri Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Vali Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti.

25 Temmuz 2017 Salı 13:52
Milletvekilleri Özhan ve Yaşar, Vali Kaban’ı Ziyaret Etti
banner83
Malatya Milletvekilleri Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Vali Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti.
Milletvekilleri Özhan ve Yaşar, Vali Kaban’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak görevinde başarılar dilediler. Milletvekilleri basın mensuplarının da yer aldığı ziyarette açıklamalarda bulundular.
Milletvekili Özhan “Sayın Valimizi tebrik ediyorum. Görev aldığı için, Malatya’mıza geldiği için ayrıca memnunuz. Başarılarıyla tanıdığımız bir valimiz. O başarılarının burada da devam etmesini istiyoruz.” İfadelerini kullandı.
Milletvekili Yaşar “Sayın Valimizin Malatya’ya gelişinden dolayı memnunuz. Malatya yeni bir değer kazandı. Yeni bir ivme kazanacak inşallah. Malatya’nın bütün aktörlerinin işbirliğiyle Malatya’nın geleceğine ciddi katkılar yapacağımıza inanıyoruz. Bunun için Sayın Valimiz Ali Kaban, bizim için bir şans, bir imkân. Malatya bu imkânı en iyi şekilde değerlendirecektir. Yerel yönetimiyle, iş dünyasıyla, üniversitesiyle, bütün aktörleriyle el ele, işbirliği halinde bunu değerlendirmemiz gerekiyor.”dedi.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade edip Milletvekilleri Özhan ve Yaşar’a teşekkür eden Vali Kaban’da, Malatya gerek tarihteki yeri, gerek bu topraklardaki kültüre yaptığı katkı, gerek siyaset içerisinde yetiştirdiği büyük değerleriyle gerekse ekonomik anlamda elinde tuttuğu değerlerle çok daha güzel yerlere layık bir şehir. Malatya’ya hizmet etmek bir şereftir. Biz de inşallah bu şerefi yerine getirmek suretiyle buradan ayrılacağız.”dedi.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv