MASKİ’ye Dair Her Şey Tek Adreste

Vatandaşlarımız sayaç okuma görevlisinin gelmesini beklemeden internet sitesinden, endeks bildir kısmına sayaç üzerindeki son endeksi girerek faturasını oluşturarak su borçlarını ödeyebilirler.

20 Temmuz 2017 Perşembe 14:09
MASKİ’ye Dair Her Şey Tek Adreste
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü online platformda verdiği hizmetlere her geçen gün bir yenisini daha ekliyor ve vatandaş memnuniyetini gözeterek mevcut hizmetlerini teknolojiyi daha etkin bir biçimde kullanarak sunmaya devam ediyor.

İnternet Sitesi Yeni Görünümü ve İçeriğiyle Kolaylık Sağlıyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, yaptığı her çalışmada vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor. Vatandaşlarımızın daha hızlı ve kolay iletişim kurabilmeleri için MASKİ Genel Müdürlüğü web sayfasını tamamen yeniledi. Kurumun yaptığı çalışmalar aboneler tarafından yeni internet sitesinden (www.maski.gov.tr) takip edilebilir. Sitede fatura ödeme, endeks bildirimi, başvuru kaydı oluşturma ve oluşturulan kaydın takibi gibi işlemler online olarak yapılabilir. İnternet sitesi yeni arayüzü ve güncellenen içeriğiyle, vatandaşlara sunulan hizmetlere ulaşılabilirlik açısından büyük kolaylıklar sağlıyor.

İnternet Sitesi Üzerinden Vatandaş Fatura Oluşturarak, Fatura Ödemesi Yapabilir
Yeni internet sitesi üzerinden vatandaşlarımız sayaç okuma görevlisinin gelmesini beklemeden internet sitesinden, endeks bildir kısmına sayaç üzerindeki son endeksi girerek faturasını oluşturarak su borçlarını ödeyebilirler. Abonelerimiz fatura ödemelerini www.maski.gov.tr adresinden banka kartı veya kredi kartı ile yapabilirler. Ayrıca arıza sorgulama, kayıt altına alma işlemlerini yapabilirler. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün günlük çalışma programlarına ‘MASKİ Bugün Nerede’ kısmından ulaşabilir, günlük su kesintisi olan mahalleleri takip edebilirler. Ayrıca MASKİ tarafından hayata geçirilen projelere, haberlere, ilanlara ve birçok hizmete online olarak ulaşabilirler. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yeni internet sitesine cep telefonu ve tabletten kolayca erişim sağlanabilir.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv