MASKİ’den 4 Mahalleye 6 Bin 950 Metrelik İçmesuyu Hattı

Akçadağ İlçesinde Gölpınar, Karamağara ve Şeyhler mahallelerinde, Hekimkan ilçesinde ise Ballıkaya Mahallesi Çeki’de toplamda 6 bin 950 metre uzunluğundaki içmesuyu altyapı çalışması tamamlandı.

10 Ağustos 2018 Cuma 12:12
MASKİ’den 4 Mahalleye 6 Bin 950 Metrelik İçmesuyu Hattı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Akçadağ İlçesinde Gölpınar, Karamağara ve Şeyhler mahallelerinde, Hekimkan ilçesinde ise Ballıkaya Mahallesi Çeki’de toplamda 6 bin 950 metre uzunluğundaki içmesuyu altyapı çalışmasını tamamladı.

"Sağlam ve Modern İçmesuyu Altyapısı İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor"
Merkez ilçeler ve 11 ilçede altyapı güçlendirme ve yenileme çalışmalarını sürdürdüklerini belirten MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Malatya’nın her noktasına ulaşarak altyapı yenileme çalışmaları yapan MASKİ Genel Müdürlüğü il ve ilçelerde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Merkez ilçeler ve diğer 11 ilçede altyapı güçlendirme ve yenileme çalışmaları gerçekleştiren MASKİ, bu kapsamda Akçadağ’a bağlı Gölpınar Mahallesi’nde bin 800 metre, Karamağara Mahallesi’nde 450 metre, Şeyhler Mahallesi’nde ise 2 bin 300 metrelik içmesuyu çalışmasını tamamladı. MASKİ yine Hekimhan Ballıkaya Çeki’de ise 2 bin 400 metrelik isale hattı çalışmasını bitirdi. İki ilçemizdeki toplam 6 bin 950 metre uzunluğundaki içmesuyu altyapımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Emeği geçen personellerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv