MASKİ Veznelerine Yenisini Ekledi

MASKİ Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunmak için, Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında, abonelik işlemleri için büro ve fatura ödemesi için vezne açtı.

16 Nisan 2018 Pazartesi 12:20
MASKİ Veznelerine Yenisini Ekledi
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunmak için, Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında, abonelik işlemleri için büro ve fatura ödemesi için vezne açtı.

“Battalgazi Belediyesi’nde, Abonelik İşlemleri ve Fatura Ödeme Yapılabiliyor”
Büyükşehir süreciyle birlikte Malatya hızla gelişip modern bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın öncülüğünde; Malatya merkez Battalgazi, Yeşilyurt İlçesi ve diğer 11 ilçenin altyapı ve üstyapısı yenilenerek şehir yapılanması gerçekleşiyor. Malatya’nın altyapısına hizmet ederek sağlam gelecek inşa etmek için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşlara abonelik işlemleri ve fatura ödeme noktasında kolaylıklar sağlıyor. Malatya’nın birçok bölgesinde fatura ödeme merkezi bulunuyor. Mevcut ödeme noktaları “Büyükşehir Belediyesi, Akpınar Şubesi (SOS Binası), Çilesiz Otobüs Durağı, Paşaköşkü Su Deposu Önü” adreslerinde bulunmaktadır. PTT ve MASKİ’nin anlaşmalı olduğu bankalardan da vatandaşlar faturalarını ödeyebiliyor. Bu kapsamda; Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermek üzere abonelik işlemlerinin yapılacağı büro ve faturaların ödenebileceği bir vezne MASKİ tarafından açıldı. Böylece Battalgazi İlçesi’nde ikamet eden vatandaşlarımızın bulundukları bölgede kolaylıkla işlem yapabilmelerini sağladı. MASKİ, şehrimize ve vatandaşlarımıza hizmet sunmaya devam ediyor.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv