MASKİ, Kuzey İlçelerde 2,5 Milyon Tl’lik Yatırımı Tamamladı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kuzey İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi kapsamında 2.5 milyon TL maliyetle 9 adet içmesuyu deposu, 10 adet terfi merkezi ve 9 adet fosseptik yaptı.

10 Ocak 2019 Perşembe 11:41
MASKİ, Kuzey İlçelerde 2,5 Milyon Tl’lik Yatırımı Tamamladı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kuzey İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi kapsamında 2.5 milyon TL maliyetle 9 adet içmesuyu deposu, 10 adet terfi merkezi ve 9 adet fosseptik yaptı.

Genel Müdür Mumcu:“Güçlü bir altyapı için çalışmalarımız sürüyor”

Malatya’nın altyapı ağını, gelecek yıllara daha güçlü bir şekilde taşımayı hedefleyenMASKİ, modern ve sağlam altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Kuzey İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi ile ilgili açıklamada bulunanMASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Kuzey İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi kapsamında 2.5 milyon TL maliyetle 9 adet içmesuyu deposu, 10 adet terfi merkezi ve 9 adet fosseptik yaptık. İçmesuyu depolarımızdan2 adet 200 tonluk Hekimhan Budaklı Bağyolu ve Kuluncak Sultanlı’ya, Hekimhan Girmana Akpınar, Sulak, Ortadam, Kurşunlu Akpınar ve Höyücek’e 5 adet 100 tonluk, Kuluncak İsmetpaşa ve Yeşilyurt Çayırköy’e ise 2 adet 50 tonluk yaptık. 10 adet terfi merkezimizi ise Hekimhan, Yazıhan, Arapgir ve Arguvan’a yaptık. Yine bu iş kapsamında Hekimhan GirmanaKarayokuş, Hekimhan Işıklı, Hekimhan Kızılmağara Çökertenler, Yazıhan Yukarıboyaca, Pütürge Solhan, Arguvan Göçeruşağı ve Akçadağ Fatih’e 250 kişiye, Hekimhan Kocaözü’ne 1500, Kuluncak Kızılhisar’a 1000 kişiye hizmet verecek fosseptik inşa ettik. İl sınırlarımız içinde bulunan tüm bölgelerimizin sağlam bir alt yapıya kavuşması için çalışmalarımız devam ediyor.Çalışmalarda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv