MASKİ, Abonelik İşlemleri Büyükşehir ve Battalgazi Belediyelerinde Yapılacakv

Malatya Büyükşehir Belediyesi hizmet binası ve Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında, abonelik işlemleri ve fatura ödemesi hizmeti vermeye başladı.

09 Ekim 2018 Salı 12:22
MASKİ, Abonelik İşlemleri Büyükşehir ve Battalgazi Belediyelerinde Yapılacakv
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunmak için, Malatya Büyükşehir Belediyesi hizmet binası ve Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında, abonelik işlemleri ve fatura ödemesi hizmeti vermeye başladı.

Abonelik işleri Büyükşehir ve Battalgazi Belediyesi’ndeki bankolardan yapılabilecek
Büyükşehir süreciyle birlikte Malatya hızla gelişip modern bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın öncülüğünde, Battalgazi, Yeşilyurt İlçesi ve diğer 11 ilçenin altyapı ve üstyapı yenileme çalışmaları devam ediyor. Malatya’nın altyapısına hizmet ederek sağlam gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğü vatandaşlara abonelik iş ve işlemleri ve fatura ödeme noktasında kolaylıklar sağlıyor. Ayrıca Abonelik iş ve işlemleri için Engelli vatandaşlarımızın hızlı ulaşabileceği, engelli uyumlu bir ortamda hizmet vermeye başlanıldı. MASKİ’nin abonelik iş ve işlemleri Büyükşehir Belediyesinde, Battalgazi Belediyesinde, MASKİ Genel Müdürlüğü Hizmet binasında ve 11 İlçe Şubelerinde yapılmaktadır.
MASKİ’nin Mevcut ödeme noktaları “Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi Belediyesi, Akpınar Şubesi (SOS Binası), Çilesiz Otobüs Durağı ve Paşaköşkü Su Teknik Şefliği” adreslerinde bulunmaktadır. PTT, MASKİ’nin anlaşmalı olduğu bankalardan, FaturaMatik ve Nkolay ödeme noktalarından da vatandaşlar faturalarını ödeyebiliyor. Bu kapsamda Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermek üzere abonelik işlemlerinin yapılacağı büro ve faturaların ödenebileceği vezneler MASKİ tarafından açıldı. Böylece şehrin farklı noktalarında ikamet eden vatandaşlarımızın bulundukları bölgede kolaylıkla işlem yapabilmeleri sağlandı.
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv