banner327

MASKİ, 5 Mahallede İçmesuyu Çalışmalarını Tamamladı

Kuluncak Karıncalık, Hekimhan Karslılar ve Dikili, Arapgir Zorhap ve Arapgir Günyüzü mahallelerinde toplam 3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarını tamamladı.

30 Ekim 2018 Salı 15:23
MASKİ, 5 Mahallede İçmesuyu Çalışmalarını Tamamladı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmaları kapsamında Kuluncak Karıncalık, Hekimhan Karslılar ve Dikili, Arapgir Zorhap ve Arapgir Günyüzü mahallelerinde toplam 3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarını tamamladı.

“3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarımız tamamladık”
MASKİ Genel Müdürlüğü Malatya genelinde yaptığı altyapı çalışmalarıyla vatandaşlara daha sağlıklı hizmet ulaştırmayı hedefliyor. İçmesuyu hattı çalışmaları kapsamında birçok mahallenin içmesuyu altyapısını yenilendi.

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu: “Altyapı çalışmaları kapsamında Kuluncak Karıncalık, Hekimhan Karslılar ve Dikili, Arapgir Zorhap ve Arapgir Günyüzü mahallelerinde toplam 3 bin 500 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı yapım çalışmalarımız tamamladık. Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz sorunsuz ve uzun ömürlü bir altyapıyla geleceğe umutla bakabilmek. Ulaşamadığımız hiçbir mahalle kalmaması için çalışıyoruz. Bu çalışmalarda emeği geçen ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325