MASKİ, 2018 Yılında 54 Farklı Eğitim Programı Düzenledi

MASKİ, “kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği” konularında 2018 yılı içerisinde 243 saat süren 54 farklı başlıkta eğitim programı düzenledi.

07 Ocak 2019 Pazartesi 11:10
MASKİ, 2018 Yılında 54 Farklı Eğitim Programı Düzenledi
Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ), Hizmetiçi eğitim faaliyetleri kapsamında kurumun hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen “kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği” konularında 2018 yılı içerisinde 243 saat süren 54 farklı başlıkta eğitim programı düzenledi.
“Eğitimler sayesinde daha donanımlı bir personel yapısı ortaya çıkıyor”

Kurum olarak personel eğitimine önem verdiklerini belirten MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Personellerimize yönelik düzenli olarak kişisel gelişim ve halkla ilişkiler, mevzuat, kurumsal gelişim, teknik, işçi sağlığı ve güvenliği gibi konularda eğitimler vermekteyiz. Bu sayede daha donanımlı bir personel yapısı ortaya çıkıyor. Hizmet içi eğitimlerimiz kapsamında personellerimiz 2018 yılında bir çok önemli konu başlığı altında eğitim görme imkanına sahip oldular. Gelişim beşikten mezara kadar insanoğlunun yeryüzünde kendisine biçilen ömür çerçevesinde çok önemli bir başlık. Yaşadığımız bilgi çağında gelişime ve bilgiye ne kadar önem verirsek o kadar verimli, o kadar başarılı oluruz. İnşallah eğitimlerimiz bundan sonra da devam edecek “dedi.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv