Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği Fotokamp’a destek olacak

MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan da desteklerinden dolayı Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Çetinkaya’ya teşekkür etti.

22 Haziran 2017 Perşembe 14:49
Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği  Fotokamp’a destek olacak
banner83
6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Arapgir Kayaarası Kanyonu’nda MAFSAD ve Arapgir Belediyesi tarafından yapılacak olan 3.Uluslararası Malatya Fotokamp’a Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Arapgir Kaymakamlığı ve birçok kurum/STK/firma destek veriyor. Bu destekçilerin yanında Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği de var.
Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Çetinkaya yaptığı açıklamada Fotokampın Malatya için önemli bir organizasyon olduğunu, Arapgir’in, Malatya’nın ve Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlayacağını belirtti. Böyle bir organizasyona seve seve destek sağlayacaklarını, Fotokamp alanında ekibiyle birlikte, yurt dışından ve Türkiye’nin birçok farklı ilinden gelecek olan katılımcılara yöresel ikramlarda bulunacaklarını ve kamp süresince Türk kahvesi ikramı yapacaklarını ifade eden Çetinkaya ayrıca Van Aşçılar ve Pastacılar Derneğinden de bir ekibin Fotokampta kendilerine destek olacağını sözlerine ekledi.
MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan da desteklerinden dolayı Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Çetinkaya’ya teşekkür etti.
Fotokampa katılım ve bilgi için aşağıdaki iletişim kanalları kullanılabilir.
Telefonlar: 0 505 759 52 13 (Yılmaz Konuk), 0 555 685 4849 (İnan Orhan)
Mail: malatyafotokamp@gmail.com, mafsad@gmail.com, yilmazkonuk@gmail.com
Web: www.malatyafotokamp.org (Bu adresten fotokamp katılım formunun doldurulması gerekmektedir)
Sosyal medya: facebook/Uluslararası Malatya Fotokamp, twitter/@MAFSAD44, instagram/malatyauluslararasifotokamp,
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner303

banner304