Malatya Doğu Anadolunun İncisi Haline Gelmiş

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

25 Kasım 2018 Pazar 17:42
Malatya Doğu Anadolunun İncisi Haline Gelmiş
Malatya’da gerçekleştirilen toplantılara katılmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Makamda gerçekleşen ziyarete Başkan Polat’ın eşi Yasemin hadım’da eşlik etti.

Polat: Genel Başkan Yardımcımızın ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir

Ziyaretten doyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “İnsan Hakları konusunda gerçekleştirilen eğitim programlarına katılmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta’yı programlar süresince Malatya’da ağırlamaktan büyük onur duyduk. Büyükşehir Belediyemizi ziyaret etmeleri bizleri ayrıca mutlu etmiştir” dedi.

Koca: Genel Başkan Yardımcımızı Malatya’da ağırlamanın memnuniyetini yaşıyoruz

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca’da, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta’nın Malatya’da gerçekleştirilen İnsan Hakları Bölge toplantılarına katılmak üzere geldiğini belirterek, Malatya’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Usta: Allah birlik ve beraberliğimiz bozmasın

Malatya’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uslu ise, “İnsan Hakları Başkanlığı olarak planlamış olduğumuz istişare toplantımıza ev sahipliğinizden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Partinin temelini teşkilatların oluşturduğunun bilincindeyiz. Teşkilatımızla yapacağımız her çalışmanın, her faaliyetin insanımıza yönelik hizmet olarak dönmesini hedefliyoruz. Makamlar mevkiler hizmet etmek için vardır. Bu makamlar geçicidir yeri geldiğinde görevi hakkı ile yapar ve hakkı ile teslim etmesini biliriz. Görevi devraldığımız noktadan itibaren en iyi şekilde işimizi yapmak olduğunun bilincindeyiz. Biz insana insan olduğu için hizmet ediyoruz. Kimliği ne olursa olsun ayrım gözetmeksizin herkese layık olduğu hizmeti vermeye çalışıyoruz. Malatya bu noktada çok güzel bir örnek hem birlik ve beraberliği ile hem de belediye hizmetleri ile Doğu Anadolu’nun incisi haline gelmiş, güçlü ve büyük illerimizden biri. Bu çalışmalarda emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Daha nice hizmetlerde bir ve beraber çalışmayı nasip etsin” dedi.


Usta: Başkanımız Hacı Beyin Malatya’da kazandığı sevgi ve teveccühü bizzat yaşadım

Seçim sürecine girildiğini belirten Uslu, “Ülke olarak yeni bir sürece girdik, seçim arifesindeyiz. Başkanımız 31Marta kadar görevinin başında en iyi şekilde hizmet yapacağına inanıyoruz. Yeni Belediye Başkanımızla da 31 Mart sonrası kesintisiz olarak AK Partinin başarısı ile devam edeceğinden endişemiz yok. Özellikle bugün yaptığımız sivil toplum kuruluşları ile yaptığımız toplantıda Başkanımız Hacı Beyin Malatya’da kazandığı sevgi ve teveccühü bizzat yaşadım. Kendisine teşekkür ediyorum, bu sevgiyi kazanmak kolay değil bu demek ki gönül belediyeciliğini gerçekten yapmış ve insanların gönlüne girmişsiniz. Yollar yapılır, eksiklikler aksaklıklar hepsi giderilir ama önemli olan gönüllere girmektir. Belediye hizmeti sadece altyapı ve üst yapı hizmeti değil asıl gönül hizmetidir. Bu başarıyı sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık eylesin, daha nice görevlerde Rabbim birlikte çalışmayı nasip eylesin” şeklinde konuştu.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv