Keskin, Birlik ve beraberliğimizi korumalıyız

MESOB Başkanı Şevket Keskin, esnaf camiasının Türkiye'nin huzuru ve istikbali için birlik ve beraberliğini sonuna kadar koruyacağını söyledi.

15 Haziran 2017 Perşembe 00:15
Keskin, Birlik ve beraberliğimizi korumalıyız
banner83
TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, esnaf camiasının Türkiye’nin huzuru ve istikbali için birlik ve beraberliğini sonuna kadar koruyacağını söyledi.
Malatya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası’nın geleneksel iftar programı Sultanlar Düğün Salonu’nda yapıldı. Programa TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve MESOB Başkanı Şevket Keskin, TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, il Ticaret Müdürü Ahmet Demirbağ, Malatya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Turan Cıcık, esnaf odası başkanları, STK yönetici ve temsilcileri ile oda üyesi esnaflar katıldılar.
Malatya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Turan Cıcık, katılımcılara teşekkür ederek, amaçlarının manevi değeri yüksek olan Ramazan ayında üyelerin bir araya gelmesini ve kaynaşmasını sağlamaya vesile olmak olduğunu ifade etti.
MESOB Başkanı Keskin’de, “Ülkemizin birliğe ve beraberliği ihtiyacı var. Malatya’nın da var. Esnaf camiası Türkiye’nin huzuru ve istikbali için birlik ve beraberliğini sonuna kadar koruyacaktır. Ülkemize her taraftan saldırıyorlar. En büyük karar Allah’ın kararıdır. Biz bu yolda yürümeye devam edeceğiz.” dedi. 

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv