Karayolları Şube Şefliğinde Görev Değişimi

81. Şube Şefliği görevine yeni atanan Özkan Ayaz’ın göreve başlaması münasebeti ile beraber Vali Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret ettiler

17 Haziran 2017 Cumartesi 14:08
Karayolları Şube Şefliğinde Görev Değişimi
banner83
Karayolları Genel Müdürlüğü Elazığ 8. Bölge Müdür Yardımcısı Hürrem Çapar Bölge Müdürlüğüne bağlı ilimiz 81. Şube Şefliği görevine yeni atanan Özkan Ayaz’ın göreve başlaması münasebeti ile beraber Vali Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret ettiler.

Müdür Yardımcısı Çapar, kendilerini kabullerinden dolayı Vali Toprak’a teşekkür ederken göreve yeni başlayan mesai arkadaşı Şef Ayaz ile birlikte hem tanıştırmak hem de emir ve talimatlarını almak üzere kendilerini ziyaret ettiklerini ifade etti.

Şef Ayaz’da İlimizde göreve başlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederken bu görevi Vali Toprak’ın emir ve direktifleri ile ayrıca kurumun mevzuatları ve yasal sorumlulukları çerçevesinde en iyi şekilde mesai arkadaşları ile birlikte yürüteceğini ifade etti.

Vali Toprak’ da Müdür Yardımcısı Çapar’a ziyaretleri dolayısı ile teşekkür edip göreve başlayan Şef Ayaz’a hayırlı olsun dileklerini iletirken görevinde başarılar diledi.

 
banner143

    Yorumlar

banner301
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner303

banner304