Hayvanlar İçin Ultrason Cihazı

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından kullanılmak üzere ultrason cihazı alındı.

06 Nisan 2017 Perşembe 10:50
Hayvanlar İçin Ultrason Cihazı
banner83
Teknoloji çağı olarak adlandırılan yüzyılımızda, Malatya Büyükşehir Belediyesi teknolojinin bütün imkânlarından faydalanıyor. Büyükşehir Belediyesi, hayvanların gebelik kontrollerinin yapılması amacıyla ultrason cihazı aldı.
Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından kullanılmak üzere ultrason cihazı alındı.
Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli veteriner hekimler tarafından kullanılacak olan ultrason cihazının; özellikle Kurban Bayramında vatandaşların talepleri doğrultusunda gebelik şüphesi olan kurbanlık hayvanların muayenelerindeolmak üzere, hayvan pazarı, hayvan barınağı ile sokak hayvanlarının kontrolü için hizmet vereceği belirtildi.
Ultrason cihazının, kırsal mahallelerde yapılması planlanan sağlık taramalarında da vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda kullanılması amaçlandığı kaydedildi.
 
banner143

    Yorumlar

banner310
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv