Gençler Akçadağ’ı gezdi

Malatya Gençlik Federasyonu Gençlere yönelik ‘’Gençler Buluşuyor’’ kapsamındaki etkinlikler devam ediyor. Etkinlik Kapsamında gençler Akçadağ’ı gezdi.

08 Ağustos 2018 Çarşamba 17:21
Gençler Akçadağ’ı gezdi
Malatya Gençlik Federasyonu Gençlere yönelik ‘’Gençler Buluşuyor’’ kapsamındaki etkinlikler devam ediyor. Etkinlik Kapsamında gençler Akçadağ’ı gezdi.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz şunları söyledi; Malatya Gençlik Federasyonu olarak Çocuklara ve Gençlere yönelik yaptığımız ‘’Gençler Buluşuyor’’ kapsamındaki etkinliklerimiz yaz tatilinde de ve her zaman devam edecektir. Malatya Gençlik Federasyonu olarak 10 farklı etkinlik yapmaktayız.

Bunlar sırasıyla şöyle açıklayabiliriz; ‘’Gençler Buluşuyor kapsamında etkinliklerimiz spor, yazarlar, konferans, uçurtma şenliği, kahvaltı, sinema, cami, kitap okuma, ses yarışması ve gezi etkilikleri yapmaktayız. Şuan “Gençler Buluşuyor” etkinliği kapsamında Toplam 10 farklı etkinlik ile 35 faaliyet gerçekleştirdik. Bu hafta Malatya’mızın güzel ilçelerimizden Akçadağ ilçesine gezi düzenledik. ‘’Gençler Gezide Buluşuyor’’ kapsamındaki etkinliğimizde Akçadağ’ın önemli turistlik alanları Levent Vadisi, Şeyh Ali KARA Türbesi ve Müzesi, Sultansuyu Harası ve Akçadağ merkezini gezerek çocuklar ve gençlere ilçelerimizin kültürel ve tarihi yerlerini gezdirerek tanıtımını sağladık. ‘’Gençler Gezide Buluşuyor’’ kapsamında ki etkinliklerimizdeki amacımız Malatya’mızı çocuklara ve gençlere Malatya’daki tüm ilçeleri gezdirip sosyalleşmelerini, ilçelerin tanımalarını ve tarihi eserlerimizi görmelerini turistlik alanları gezmelerini ilçelerimiz hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz Biz Malatya Gençlik Federasyonu olarak gençleri her alanda desteklemeye devam edeceğiz ‘’dedi.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv