FKA Kasım Ayı Toplantısı Tunceli'de Düzenlendi

Tunceli Valisi Sonel'in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya geçmeden önce Malatya Valisi ve FKA Dönem Başkanı Kaban, FKA Kasım ayı toplantısında, önümüzdeki yıl yapılacak faaliyetler ile mali destek programlarının değerlendirileceğini söyledi.

21 Kasım 2017 Salı 15:40
FKA Kasım Ayı Toplantısı Tunceli'de Düzenlendi
banner83
Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) 2017 yılı Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tunceli’de gerçekleştirildi. Toplantıya Malatya Valisi ve FKA Dönem Başkanı Ali Kaban, Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Bingöl Valisi Ali Mantı, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanları ve TSO Başkanları katıldı.

Tunceli Valisi Sonel'in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya geçmeden önce Malatya Valisi ve FKA Dönem Başkanı Kaban, FKA Kasım ayı toplantısında, önümüzdeki yıl yapılacak faaliyetler ile mali destek programlarının değerlendirileceğini söyledi.

Geçtiğimiz toplantıda ajansın 2017 yılı için Mali Destek Programına ilişkin hazırlıkların değerlendirilip Kalkınma Bakanlığı onayına sunulduğunu aktaran Vali Kaban," Öyle zannediyorum ki önümüzdeki günlerde bu süreç tamamlanacak ve 2017 yılı için Mali Destek Uygulaması başlamış olacaktır. Bugünkü toplantımızda da öncelikle ajansımızın 2018 yılı çalışma programı ve bütçesine ilişkin hususları değerlendiriyor olacağız" dedi.

2018 yılında ajansın yöneteceği faaliyetlerin planlamasıyla, Mali Destek Programlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunacaklarını da aktaran Vali Kaban, bugün ayrıca ajansın devam edeceği konularında görüşülerek bazı idari konularla ilgili kararlar alınacağını kaydetti.


FKA TOPLANTISI SONRASI TUNCELİ BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Tuncelide düzenlenen Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) 2017 yılı Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası Malatya Valisi Ali Kaban, Bingöl Valisi Ali Mantı, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve toplantıya katılanlar birlikte Tunceli Belediyesine geçerek nezaket ziyaretinde bulundular.

Malatya Valisi Kaban, Bingöl Valisi Mantı, Elazığ Valisi Kaldırım ile makamında bir süre sohbet eden Vali/Belediye Başkan Vekili Sonel, konukların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine teşekkür etti.


FKA TOPLANTISI SONRASI TUNCELİ JANDARMA BÖLGE KOMUTANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

Tuncelide düzenlenen Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) 2017 yılı Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası Malatya Valisi Ali Kaban, Vali/Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, Bingöl Valisi Ali Mantı, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve toplantıya katılanlar birlikte Jandarma Bölge Komutanlığına geçerek nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaret anısına Şeref Defterinin imzalanmasının ardından Malatya Valisi Kaban, Vali/Belediye Başkan Vekili Sonel, Bingöl Valisi Mantı, Elazığ Valisi Kaldırım ile makamında bir süre sohbet eden Jandarma Bölge Komutanı Tuğg. Vedat Çolak konukların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve valilerimize teşekkür etti.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu
Tümü Anket
MHP Kuluncak Ilçe Belediye Başkan A. Adayı olarak kimi görmek istersiniz?

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv